Konkursa „Miss Dimanta foto” finālā gulbenietes neiekļūst

Pagājušās nedēļas nogalē beidzās ikgadējais skaistuma konkurss „Miss Dimanta foto”. No 147 konkursantēm tikai 10 piedalījās finālā. Diemžēl Gulbenes novada pārstāves finālā neiekļuva. “Dzirksteli” par to informē gulbeniete Līga Vītola, kura ir konkursa “Mis un Misters Gulbene” rīkotāja.

Līdz finālam konkursa “Miss Dimanta foto” mājaslapā bija iespēja balsot par piecām Gulbenes novada pārstāvēm – Edīti, Mariju, Lieni, Sintiju un Inetu. Ja novadnieku aktivitāte, atbalstot savējās, būtu bijusi lielāka, iespējams, meiteņu izredzes iekļūt finālā būtu lielākas.

Konkursa finālā atklātā balsojumā pirmo vietu un galveno balvu ieguva Ingrīda Troiņikova no Krāslavas. Viņa saņēma mecenāta, juveliera un dārgakmeņu eksperta Sergeja Aleksejeva jūgendstila estētikā veidoto kaklarotu no zelta, sudraba un dimantiem. Tiesības pārstāvēt Latviju starptautiskajā skaistuma konkursā „Miss Scuba”, kas novembrī norisināsies Kota Kinbalu (Malaizija), ieguva žūrijas favorīte Stefānija Jančevska no Valmieras. Sociālo tīklu balsojuma “Simpātiju balvu” saņēma Jeļena Ivanova no Rēzeknes.

Konkurss „Miss Dimanta foto” šogad norisinājās piekto reizi. Tajā regulāri piedalās Gulbenes novada pārstāves. Citus gadus novada jaunietēm ir laimējies iekļūt konkursa finālā. Šoreiz konkursā piedalījās pārstāves no deviņpadsmit Latvijas pašvaldībām.

2011.gada rudenī radās ideja par fotogrāfiju skaistuma konkursu ar nepastarpinātu tautas līdzdalību finālistu un uzvarētāju noteikšanā – tā aizsākās “Miss Dimanta foto”, ko organizēja salons „Maija” kopā ar spēļu klubiem „Zilais Dimants” idejiskā un profesionālā sadarbībā ar aģentūru „Mis Latvija”.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide