Fotokonkurss skolēniem \"Kičīgi mirkļi\"

Skolas dzīve ir raiba, tādiem vajadzētu būt arī fotomirkļiem par ikdienu un svētkiem skolā vai ārpus tās.

Līdz 30.septembrim aicinām jūs visus - gan laukos, gan pilsētā - atsaukties fotokonkursam un atnest uz laikraksta "Dzirkstele" redakciju Gulbenē, Ozolu ielā 2a, vai sūtīt uz e-pasta adresi "portals@dzirkstele.lv" savas jaukākās, skaistākās, smieklīgākās un amizantākās fotogrāfijas, kur iemūžināti tava klase, klasesbiedri, audzinātāji, skolotāji, skolasbiedri un cits.
Prasības: konkursam sūtītās bildes nedrīkst būt montētas, tajās nedrīkst būt atspoguļota vardarbība un skati, kas neatbilst sabiedrībā vispārpieņemtām normām.

Sūtītājam jānorāda fotogrāfijas nosaukums, vārds, uzvārds, e-pasta adrese un tālrunis, lai vajadzības gadījumā varam ar tevi sazināties. Ja šīs prasības netiks ievērotas, iesūtītās fotogrāfijas konkursā nepiedalīsies.

1.oktobrī iesūtītās fotogrāfijas vienu nedēļu vērtēs reģistrētie portāla lietotāji. Balsojuma rezultātā tiks noskaidrotas trīs labākās

fotogrāfijas, kuru autori saņems trīs galvenās balvas, ko piedāvā X-parks Lizumā (www.xparks.lv): 1.vieta - 30 minūšu, 2.vieta - 20 minūšu un 3.vieta - 15 minūšu braucienu ar kvadriciklu X-parkā Lizumā. Redakcijas veicināšanas balvas - t-krekli "dzirkstele.lv".

Darbīgas stundas un jaukus atpūtas brīžus, skolas dienas vadot!

Jūsu portāls "dzirkstele.lv"

Pievieno komentāru

Konkursi