Konkurss “Laimē grāmatu”!

Piedalies konkursā un laimē unikālo Ulda Rudaka grāmatu "Rokupācija"! Ja esi reģistrēts* dzirkstele.lv lietotājs, tev tikai pareizi jāatbild uz norādītajiem jautājumiem, un tu automātiski piedalīsies grāmatas izlozē. To var izdarīt portāla dzirkstele.lv titullapas labajā pusē sadaļā "Konkurss".

17.aprīlī tiks paziņoti divi laimētāji, kas savā īpašumā iegūs grāmatu "Rokupācija" un plakātu ar grāmatas autora autogrāfu. Reģistrācija portālā ir bezmaksas.


***

 

"Rokupācija" ir liecība par redzēto, dzirdēto, izjusto, pārdzīvoto, pazaudēto un izsapņoto. Šī grāmata ir ir neparasta latviešu rokmūzikas vēsture - vēstījums caur tajā iesaistīta cilvēka pieredzi.

 

Grāmatas autors Uldis Rudaks (1968) deviņdesmito gadu sākumā, apsīkstot kinoindustrijai Latvijā un tobrīd vēl nesaskatot iespējas turpināt veidot kinooperatora karjeru, pievērsās žurnālistikai un nedaudz vēlāk - mūzikas tēmai. Šī grāmata tapusi pateicoties tam, ka Uldis nekad nav aprobežojies vien ar intervētāja un apskatnieka darbu, bet meties iekšā rokenrolā ar visu savu miesu un garu, esot klāt populāro mūziķu aktivitātēs un īpašu uzmanību pievēršot undergound skatuvei un tās aizkulisēm.

Pievieno komentāru

Konkursi