Piedalies fotokonkursā “Ziemas prieki” un saņem balvas! 3

Lai arī cik grūti mums klājas šajos krīzes laikos, bet tas nespēj dzēst prieku par sniegoto ziemu. Šogad tas īpaši bagātīgi snidzis un droši vien vēl arī snigs, arī sals degungalā kož. Bet tas jau netraucē velt sniegavīru, pikoties, kāpt uz slēpēm un slidām, sēsties ragaviņās vai tāpat vien kūleņot no kalna, doties uz mūsu pašu uzkalniņiem un kalniņiem. Asāku izjūtu cienītāji - snovotāji un kalnu slēpotāji - droši vien ir izmēģinājuši Rēķu kalnu un Gaiziņkalnu kaimiņnovadā, varbūt devušies arī uz citām vietām Latvijā, kur ziemas sporta veidu cienītājiem piedāvā dažādas aktīvās atpūtas iespējas.

Personiskajos albumos krājas šo ziemas prieku iemūžināti fotomirkļi. Portāls "www.dzirkstele.lv" aicina ar tiem piedalīties fotokonkursā "Ziemas prieki" un sūtīt savus foto portālam (portals@dzirkstele.lv) ar bildes pierakstu. Protams, jāuzraksta bildes autors un redakcijas zināšanai - adrese, tālrunis vai e-pasta adrese, lai varētu sazināties. Ja tev ir ērtāk, tad vari tās arī ienest laikraksta "Dzirkstele" redakcijā (Gulbenē, O.Kalpaka ielā 27a, viesnīcas 4.stāvā). Fotogrāfijas varēs saņemt atpakaļ. Visas fotogrāfijas būs redzamas portālā un, portāla lietotājiem balsojot, tiks noteiktas trīs labākās. Visvairāk balsu ieguvušās fotogrāfijas autors iegūs divas biļetes uz Marijas Naumovas koncertu, kas 7.februārī notiks Gulbenes kultūras centrā. Otrais labākais saņems Kantes kroga dāvanu karti, bet trešais - laikraksta "Dzirkstele" abonementu trīs mēnešiem.

Fotokonkurss risināsies līdz mēneša beigām - 31.janvārim, 1.februārī tiks ieslēgta balsošana. Baudi ziemas priekus, kamēr sniegs nav pārvērties ūdens peļķēs un sūti savus foto portālam! Lai tev veicas!

Bildes var skatīt šeit.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Dzirkstele

Visas saņemtās bildītes ievietojām portālā vērtēšanai. Diemžēl jāsecina, ka neesam saņēmuši Jūsu e-pastu.

pirms 10 gadiem, 2010.04.09 09:00

hmmm

Iesutiju bildes, bet laikam jau kaut ko Dzirkstele rediģē, ja nevienu nav ielikušas balsošanā. Manuprāt, tās tomēr bija pārākas par šeit ievietotajām. Žēl par attieksmi - izsludina, bet tad kaut ko muhļij... ;(

pirms 10 gadiem, 2010.02.03 10:34

Konkursi