Pirms Sieviešu dienas izsludina sievišķīgāko fotokonkursu Latvijā

Gatavojoties Sieviešu dienai, izsludina sievišķīgāko foto konkursu Latvijā
Mēnesi pirms starptautiskās Sieviešu dienas tirdzniecības tīkls "Elkor" izsludina fotokonkursu tikai sievietēm "Latvija ar sievietes acīm", lai atklātu, ko par Latviju šodien jūt sievietes, un 8.martā sev un Latvijai dāvinātu fotoizstādi ar 30 labākajām fotogrāfijām.

Konkurss sākas 8.februārī, kad savas fotogrāfijas www.elkorfoto.lv mājas lapā aicinātas ievietot sievietes - gan profesionālas fotogrāfes, gan amatieres.

 

Vita Šteina stāsta, ka izstādei darbus izvēlēsies profesionāla žūrija - "Elkor" Foto pārstāvji, profesionāls fotogrāfs un kāda Latvijā zināma sieviete, izvirzot 30 labākās - profesionālākās fotogrāfijas, ko "Elkor Plaza" izstādē varēs aplūkot no 8. līdz 21.martam. Profesionālākās fotogrāfijas autors saņems balvu - "Sony" spoguļkameru A450.

 

"Konkursam pieteiktos darbus varēs vērtēt arī interneta lietotāji www.elkorfoto.lv. No 8. Līdz 28.februārim notiks priekšbalsojums par iesūtītajām fotogrāfijām, bet no 1. līdz 7.martam - finālbalsojums, kura uzvarētāja saņems "Sony" spoguļkameru A230," norāda V.Šteina.

 

Lai iesniegtu fotogrāfijas, dalībniecēm ir jāiepazīstas ar Foto konkursa nolikumu, kas pieejams www.elkorfoto.lv mājas lapā, jāveic reģistrācija un bilžu ielāde.

 

Pievieno komentāru

Konkursi