Konkurss: atbildi pareizi un saņemsi Daukstu pagasta tūrisma objektu saimnieku sarūpētas balvas! 1

Sadarbībā ar laikrakstu “Dzirkstele” Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” uzsāk ceļojumu sēriju pa Gulbenes novadu “Atklāj un iepazīsti!”. Katru otrdienu aicinām jūs iepazīt novada pagastu un pilsētas jaunas un arī jau zināmas vietas, cilvēku veikumu un saskatīt skaisto, neparasto mums visapkārt. Aicinām jūs apceļot Gulbenes novadu, atpūsties no ikdienas steigas, lepoties un iepazīstināt ar mūsu novada pērlēm arī radus, draugus un ikvienu interesentu!

Katrā ceļojumu sērijā lasītājiem būs jautājumi par konkrēto vietu, kur, atbildot pareizi, varēsiet saņemt dažādas tūrisma objektu saimnieku sarūpētas balvas. Šoreiz - Daukstu pagasts.

Jautājumi
1. Cik disku golfa parkā “Stari” ir grozu?
    a) 20
    b) 17
    c) 18

2.No kura gada viesu nams “Ferma” ir uzsācis aktīvu darbību tūrismā?
    a) 1999.gada
    b) 2004.gada
    c) 2007.gada

3. No kāda koka “Pirtslietu darbnīcā” tiek izgatavoti pirts ķipīši?
    a) no ozolkoka
    b) no bērza
    c) no Sibīrijas lapegles

Balvas: dāvanu karte 3 personām no disku golfa parka “Stari”, dāvanu karte izbraucienam ar kartingu viesu namā “Ferma” 1 personai, dāvanu karte pirts ķipīša iegādei “Pirtslietu darbnīcā”.

Atbildes sūti līdz 7.augustam ar norādi “Daukstes” uz e-pastu “laime@dzirkstele”.lv vai zvani pa tālruni 26136786 vai 64474830.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

AA

Kur,lūdzu, var redzēt atbildes - Stāmerienas konkursam bija,bet Beļavai un Daukstēm neatradu?

pirms 3 gadiem, 2017.08.09 08:58

Kultūra un izklaide