Konkurss: atbildi pareizi un saņemsi Litenes pagasta tūrisma objektu saimnieku sarūpētas balvas!

Sadarbībā ar laikrakstu “Dzirkstele” Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” uzsāk ceļojumu sēriju pa Gulbenes novadu “Atklāj un iepazīsti!”. Katru otrdienu aicināsim jūs iepazīt novada pagastu un pilsētas jaunas un arī jau zināmas vietas, cilvēku veikumu un saskatīt skaisto, neparasto mums visapkārt. Aicinām jūs apceļot Gulbenes novadu, atpūsties no ikdienas steigas, lepoties un iepazīstināt ar mūsu novada pērlēm arī radus, draugus, ikvienu interesentu!

Katrā ceļojumu sērijā lasītājiem būs jautājumi par konkrēto vietu, kur, atbildot pareizi, varēsiet saņemt dažādas tūrisma objektu saimnieku sarūpētas balvas. Šoreiz - Litenes pagasts.

1. Cik eksponātu (pusdārgakmeņu) ir izlikts apskatei Latvijas dārgakmeņu, pusdārgakmeņu darbnīcā?
a) 63, b) 31, c) 18.

2. Cik liepas tika iestādītas G.Cigļa veidotajā “Māras dārzā” Litenē tūrisma rallija “Gulbja ligzdu meklējot 3” laikā?
a) 24, b) 36, c) 48.

3. Cik daudz dažādus aktīvās atpūtas veidus piedāvā lauku māja “Pededzes”?
a) 3, b) 5, c) 6.

Balvas: diviem lasītājiem bezmaksas Latvijas dārgakmeņu, pusdārgakmeņu darbnīcas apmeklējums; dāvanu karte 2 personām no laivu nomas “laivot.lv”; dāvanu karte 20 eiro vērtībā no lauku mājām “Pededzes”.

Atbildes sūti līdz 10.jūlijam ar norādi “Litene” uz e-pastu “laime@dzirkstele.lv” vai zvani pa tālruni 26136786 vai 64474830.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide