Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkurss foto un krāsu mākslas cienītājiem

Vēloties jūsu brīvo laiku padarīt radošāku, raibāku, noskaņām un krāsainiem atklājumiem pilnu, Gulbenes bibliotēkas rīko vizuālās mākslas konkursu „pasaule atspulgu pilna". Vēl tikai līdz 1.oktobra plkst.18oo jums ir iespēja pamanīt, nofotografēt, uzgleznot vai uzzīmēt un nogādāt bibliotēkā unikālu atspulgu - jūrā, ezerā, peļķē, logā, spogulī, ūdens glāzē, briļļu stiklos, acīs, ... Varbūt - atspulgu dvēselē vai domu atspulgu sejā?

Tā var būt melnbaltā un krāsainā fotogrāfija, eļļas glezna, akvarelis, zīda glezna, zīmējums, grafika, kolāža, kā arī darbi jauktā tehnikā. Priecāsimies par noformējumu, kas piemērots izstādei. Savu prasmi pamanīt un atspoguļot aicināti visu vecumu autori. Kā zināms - katrai paaudzei savs redzējums.  

3.oktobrī plkst.18oo visus aicināsim uz izstādes „pasaule atspulgu pilna" atklāšanu Gulbenes bibliotēkas 2.stāvā. Tad noteiksim Skatītāju simpātijas, Spilgtāko debiju, Lielāko pārsteigumu u.c. nominācijas. Interesantāko darbu autoriem līdz ar balvām tiks piedāvātas sadarbības iespējas izstāžu veidošanā bibliotēkā.

 

Aicinām atraisīt iztēli un palūkoties apkārt! Atspulgu ir tik daudz...

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide