Konkurss: ielūgumu uz izrādi “Pēc pusnakts/After Midnight” Alūksnes Kultūras centrā laimē Natālija Gorkina

Ielūgumu divām personām uz koncertuzvedumu “Pēc pusnakts/After Midnight”, kas notiks “Alūksnes Kultūras centrā 6.janvārī pulksten 17.00, saņems Natālija Gorkina. Apsveicam!

Laikraksta “Dzirkstele” portālā izsludinātā konkursa pareizās atbildes ir:

1. Koncertaģentūru, kuras dibinātāja un mākslinieciskā vadītāja ir Katrīna Gupalo, sauc “Aira Laivina Artists”;

2. Koncertuzvedumā “Pēc pusnakts/After Midnight” skanēs visdažāko žanru mūzika – džezs, kantri, mūziklu, “boogie woogie”, regtaims, blūzs un kino mūzika, sitaminstrumentālists Elvijs Endelis oriģināli interpretēs Amerikas mūzikas zelta laikmeta kompozīcijas;

3. Koncertuzveduma galvenā doma, ko pauž dziedātāja/pianiste Katrīna Gupalo un dejotāja/hereogrāfe Gabija Bīriņa, ir vienas būtnes dažādās puses, kas dzīvo paralēlās pasaulēs – reālajā un sapņu. Vienai iemiegot, parādās cita…

* * *

Atbildi pareizi un, iespējams, laimēsi ielūgumu uz koncertuzvedumu “Pēc pusnakts/After Midnight”, kas notiks Alūksnes Kultūras centrā 6.janvārī pulksten 17.00.

1.Kā sauc koncertaģentūru, kuras dibinātāja un mākslinieciskā vadītāja ir Katrīna Gupalo?


2.Kādu žanru mūzika skanēs koncertuzvedumā “Pēc pusnakts/After Midnight”?


3.Kāda ir koncertuzveduma galvenā doma, ko pauž dziedātāja/pianiste Katrīna Gupalo un dejotāja/hereogrāfe Gabija Bīriņa?


Sūti atbildes līdz 4.janvārim uz e-pastu “laime@dzirkstele.lv” ar norādi “Pēc pusnakts”, nogādā laikraksta redakcijā vai zvani pa tālr. 26136786 un 64474830.  

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide