Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkurss: ielūgumu uz kantri mūzikas un grupas “Sestā Jūdze” mūzikas cienītāju kopīgu piedzīvojumu dienu laimē Aira Garā, Santa Dāvida, Līga Āboltiņa, Natālija Gorkina

Ielūgumu 15 eiro vērtībā uz kantri mūzikas un grupas “Sestā jūdze” mūzikas cienītāju pasākumu, kas notiks 16.jūnijā no plkst. 16.00 Līgatnes pagasta LU atpūtas kompleksā “Ratnieki”, saņems Aira Garā, Santa Dāvida, Līga Āboltiņa, Natālija Gorkina. Apsveicam!


Konkursa atbildes!


Portālā www.dzirkstele.lv izsludinātā konkursa atbildes uz jautājumiem:


1. Latvijā darinātam rabarberu vīnam veltīta viena no grupas “Sestā jūdze” populārākajām dziesmām;


2. Grupa “Sestā jūdze” Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu saņēmusi trīs reizes;


3. Par grupas “Sestā jūdze” rašanās vietu uzskatāma Bilska.


* * *

Atbildi pareizi un, iespējams, laimēsi ielūgumu uz kantri mūzikas un grupas “Sestā Jūdze” mūzikas cienītāju kopīgu piedzīvojumu dienu, kas noslēgsies ar vērienīgu vakara koncertu “Tikai nedaudz man ļauts”. Pasākums notiks 16.jūnijā no plkst. 16.00 Līgatnes pagasta LU atpūtas kompleksā “Ratnieki”.

1. Kādam Latvijā darinātam vīnam veltīta viena no grupas “Sestā jūdze” populārākajām dziesmām?
a) aveņu;
b) rabarberu;
c) pīlādžu.

2. Cik reizes grupa “Sestā jūdze” saņēmusi Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu?
a) četras;
b) vienu;
c) trīs.

3. Kura apdzīvotā vieta Latvijā uzskatāma par grupas “Sestā jūdze” rašanās vietu?
a) Bilska;
b) Gulbene;
c) Smiltene.

Sūti atbildes līdz 10.jūnijam uz e-pastu “laime@dzirkstele.lv” ar norādi “Sestā jūdze” vai zvani pa tālruni 26136786, 64474830

Kultūra un izklaide