Konkurss: ielūgumus uz "Crazy Dolls" koncertu laimē Solvita Aleksandrova un Lolita Barkāne

Uz grupas “Crazy Dolls” koncertu, kas 5.jūnijā pulksten 18.00 notiks Gulbenes sporta skolā, dosies Solvita Aleksandrova un Lolita Barkāne. Apsveicam!

Pareizās atbildes:

1. Aldis Zaļūksnis  kopā ar Nauri Indzeri piedalījās festivālā "Sinepes un medus",


2. Aldis nodarbojās ar biatlonu.


Ielūgumus var saņemt laikraksta "Dzirkstele" redakcijā" O.Kalpaka ielā 27a, Gulbenē.

Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolā 5.jūnijā tiks svinēts izlaidums, bet pēc izlaiduma ikviens gulbenietis tiks laipni gaidīts uz grupas “Crazy Dolls” koncertu. Grupas sastāvā muzicē arī mūsu novadnieks Aldis Zaļūksnis jeb Midis, kurš ir arī bijušais sporta skolas audzēknis.


Grupas “Crazy Dolls” meklējami ap 1995.gadu, kad grupas dibinātājs Aldis Zaļūksnis ierakstīja dziesmu ''Par Putniem'', kura tika iekļauta izlasē ''Ņem Un Dejo 4''.Pirmais albums ''A Par Ko?'' tika izdots 1999.gadā, kam sekoja vairāki koncerti gan klubos, gan festivālos. Šis albums bija vairāk kā protests pret Latvijas mūzikas industrijā notiekošo. 2001. gadā iznāca albums ''Sveiciens''.


Pēc nepilniem 10 gadiem grupa atkal sanāca kopā un radiostacijās skanēja radiosingli: ''60-tie'', kas ir grupas ''Nejautā'' deviņdesmito gadu grāvējs “Crazy Dolls” interpretācija, ''Sorry, muterīt'!'', kas tapa sadarbībā ar Mārtiņu Freimani. Visu 2010.gada vasaru dziesma turējās dažādu radiostaciju TOP 20. Dziesma "Anomāli Populāri" tapa kā veltījums visiem talantu šoviem, "Positively Thinking" (Eirodziesma 2011), "Domu Terapija" (“Eirodziesma 2011” latviešu versija) un "Melnais Caurums", kas ir veltījums cilvēces sasniegumiem kosmonautikā.


“Crazy Dolls” galvenais uzstādījums ir radīt 100% pozitīvu mūziku!

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide