Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkurss: ielūgumus uz uz vasaras sezonas atklāšanas festivālu “Vasara sākas Litenē” laimē...

Laikraksta „Dzirkstele” portālā izsludinātajā konkursā par ielūgumiem uz vasaras sezonas atklāšanas festivālu “Vasara sākas Litenē” pareizās atbildes ir:


2.reizi norisināsies lielais vasaras sezonas atklāšanas festivāls “Vasara sākas Litenē”;


apvienības “Greizais ratiņš” koncerttūre notiks festivāla ietvaros;


2008.gadā pabeigta Litenes estrādes atjaunošana.Ielūgumus laimējuši Vija Bite, Ilze Kārkliņa, Anda Medne, Anita Ķerpe, Silvija Tauriņa, Santa Tauriņa-Lazdiņa, Jānis Kušķis, Anita Romanova, Anita Barkāne, Sarmīte Lāce, Sandris Ločs, Mairita Vasiļjeva, Armands Millers, Larisa Stradiņa, Kintija Opinsone.


Apsveicam! Ielūgumus var saņemt laikraksta redakcijā.


* * * 

Atbildi pareizi un, iespējams, laimēsi divus ielūgumus uz lielo vasaras sezonas atklāšanas festivālu “Vasara sākas Litenē!”, kas notiks 20.maijā.

  1. Kuru reizi pēc kārtas norisināsies lielais vasaras sezonas atklāšanas festivāls “Vasara sākas Litenē”?

  2. Kādas mūzikas apvienības koncerttūres uzstāšanās notiks festivāla ietvaros?

  3. Kurā gadā pabeigta Litenes estrādes atjaunošana?

Atbildes sūti līdz 19.maija plkst. 10.00 ar norādi “Vasara sākas Litenē” uz e-pastu: laime@dzirkstele.lv vai zvani pat tālr. 26136786, 64474830.

Kultūra un izklaide