Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkurss: iespēju apmeklēt Grigorija Gorodko (Grega) jubilejas koncertu Alūksnē laimē Linda Jankava un Gunita Zvirgzdiņa

Ielūgumus uz Grigorija Gorodko (Grega) koncertu laimējušas Linda Jankava un Gunita Zvirgzdiņa. Apsveicam! Ielūgumus var saņemt laikraksta "Dzirkstele" redakcijā (Ābeļu ielā 8, Gulbenē) reklāmas un sludinājumu daļā darbdienās līdz 17.00.

* * *

Atbildi pareizi uz jautājumiem un laimē ielūgumu uz Grega jubilejas koncertu, kas notiks Alūksnes kultūras centrā 5.oktobrī pulksten 19.00!

1.Kāds deju kolektīvs piedalās visos Grega koncertos?


a) “Ratiņš”.


b) “Apinītis”.


c) “Rūsiņš”.


2.Kādās grupās Gregs kādreiz ir spēlējis?


a) “Kodols”,


b) “Litenietis” .


c) “Dūmi” .


3.Kad plānots Grega koncerts Rīgā?


a) 19.oktobrī.


b) 26.oktobrī.


c) 1.novembrī.


Atbildi sūti uz e-pasta adresi portals@dzirkstele.lv, norādot vārdu, uzvārdu un saziņai – tālruņa numuru. Atbildes gaidām līdz 3.oktobrim (ieskaitot).


Kultūra un izklaide