Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkurss "Mis un Misters Gulbene 2012": pasākums solās būt grandiozs 6

Konkursa "Mis un Misters Gulbene 2012" dalībnieki kopā ar saviem pedagogiem un konkursa organizatori Līgu Vītolu turpina gatavoties konkursa fināla dienai, kas būs 1.decembrī. 2.novembra "Dzirkstelē" ir publicētas balsošanas anketas, kuru nosūtīšanas termiņš ir 26.novembris. Trīs veiksminieki saņems ielūgumu uz šo konkursu. Arī portālā par saviem favorītiem var nobalsot šeit.

Visu šo laiku no atlases konkursanti ir strādājuši un turpina strādāt pie septiņiem nopietniem iznācieniem, kuros ir apvienotas 12 profesijas.

 

"Tas nav viegls darbs ne pedagogiem, ne arī pašiem konkursantiem, taču konkursanti ir fantastiski. Es priecājos, ka mums Gulbenē ir tik jauki jaunieši un viņi vēlas gūt jaunu pieredzi un kaut ko iemācīties. Viņi nāk ar smaidu uz katru mēģinājumu un ir gatavi nenogurstoši strādāt no rīta līdz vakaram. Ar šiem jauniešiem ir ļoti viegli strādāt, jo viņi ir atvērti visam tam, ko viņiem māca. Tas arī mūs, pedagogus, priecē!" saka L.Vītola.

 

Skaisti, pārdomāti un grandiozi būs ne vien konkursantu priekšnesumi, bet arī viss pasākums kopumā. Vakara vadītāja lomā iejutīsies Māris Grigalis, bet starplaikos starp jauniešu priekšnesumiem publiku izklaidēs viesmākslinieki - Sabīne Berezina un Rassels, Antra Stafecka, grupa "Forte" un bijusī "Mis un Misters Gulbene" konkursante Jeļena Vavilova, kas šobrīd Ukrainā ir pazīstama kā dziedātāja un filmu zvaigzne.

 

Jau ar nākamo pirmdienu Gulbenes kultūras centra kasē būs nopērkamas arī biļetes, diemžēl biļešu skaits ir ļoti ierobežots. Jāpiebilst, ka šogad pēc pasākuma ikviens tiks laipni gaidīts ballē, kurā spēlēs grupa "Kreisais pagrieziens" un varēs sastapt visus konkursnatus.

 

L.Vītola atzīst, ka katram cilvēkam par konkursu "Mis un Misters" ir izveidojis savs viedoklis, citiem tas patīk, citiem - ne.

 

"Kādam varbūt šķiet, ka šis konkurss ir zaudējis savu reputāciju, taču tas varbūt ir Latvijas līmenī, bet man šķiet, ka Gulbenē tas ir ļoti labs pasākums, kurā ieguvēji ir jaunieši. Man ir prieks, ka ir cilvēki, kas ir gatavi atbalstīt šo pasākumu, gatavi ieguldīt mūsu jauniešu izaugsmē, tādēļ es vēlos teikt milzīgu paldies visiem uzņēmējiem, kas mūs atbalstījuši gan materiāli, gan arī finansiāli!" saka L.Vītola.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

pliknis

domājams, jautājuma būtība bija - vai internetā balsotās arī piedalās izlozē?

pirms 7 gadiem, 2012.11.02 22:13

Laura

Jau tagad vari nobalsot arī internetā, tikai sākumā jāreģistrējas dzirkstele.lv un varēsi šajā pašā zem konkrētā favorīta bildes nobalsot!

pirms 7 gadiem, 2012.11.02 21:39

Juris

Varēs balsot internetā,nevis tikai sūtot anketu?

pirms 7 gadiem, 2012.11.02 18:41

Kultūra un izklaide