Konkurss “Sniegpārslu brīnumu radot": saņem vairāk nekā 20 pieteikumus 14

Kā veicies ar Ziemassvētku un jaunā gada noskaņu radīšanu, un kad būs zināmi konkursa “Sniegpārslu brīnumu radot” rezultāti?

Pilsētas pārvaldes vadītājs Jānis Naglis stāsta, ka vērtēšanas komisija ir apskatījusi visus objektus, viss ticis nofotografēts, un tagad notiks izvērtēšanas darbs. Konkursa uzvarētāju apbalvošana notiks Gulbenes pilsētas dzimšanas dienai veltītajā pasākumā Gulbenes kultūras centrā 27.februārī. J.Naglis spriež, ka atsaucība šim konkursam bija ļoti laba.

Kopumā pašvaldība saņēma vairāk nekā 20 pieteikumus konkursam “Sniegpārslu brīnumu radot”.

Tika pieteikta Gulbenes rajona tiesa, Gulbenes novada Vēstures un mākslas muzejs, Valsts policijas Vidzemes reģiona Gulbenes iecirknis, Bleikšu ģimenes māja Vidus ielā 49, daudzdzīvokļu māja “Šķieneri 10” Stradu pagastā, daudzdzīvokļu māja Rīgas ielā 39, kā arī nams Rīgas ielā 62 Gulbenē, Litenes pagasta centrālais laukums, iekštelpās, veikals “Beta” Gulbenē Brīvības ielā 56, daudzdzīvokļu dzīvojamā māja Gulbenē, Skolas ielā 5/1, Jaungulbenes profesionālā vidusskola, Eglīšu iela Lejasciemā, Lejasciema kultūras nams un iela, kas ved uz kultūras namu: laternas un sniegpārslas tajās, Gulbenes kultūras centrs, daudzdzīvokļu māja Gulbenē, Nākotnes ielā 2/5, kā arī Rīgas iela 58a, ziedu salons “Kolāža” (Rīgas iela 49), Gulbenes 3. pirmsskolas izglītības iestāde “Auseklītis”, “Altum” Rīgas ielā 47, ziedu salons “Orhideja”, kas atrodas O.Kalpaka ielā 27a, Jaungulbenes pagasta “Stūrīši”, privātmāja Gulbenē Ozolu iela 23, Rankas pirmsskolas izglītības iestāde “Ābelīte”, Litenes pirmsskolas izglītības iestāde, Litenes bērnu patversme, Druvienas pagasta pārvaldes foajē telpas Ziemassvētku noformējums.


Konkursa darbus vērtē komisija. Vērtēšanas komisijas vadītājs ir novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andis Caunītis, komisijas locekļi: “Dzirksteles” pārstāvis Gatis Bogdanovs, uzņēmējs Kārlis Birznieks, mākslas skolas direktore Sandra Dikmane, pilsētas pārvaldes vadītājs Jānis Naglis, būvvaldes vadītāja vietniece, galvenā arhitekte Daila Putniņa.

S.Dikmane “Dzirkstelei” stāsta, ka apskatīju tikai tos rotājumus, kas bija pieteikti Gulbenē. Patīkami esot tas, ka bija pārstāvēti gan daudzdzīvokļu nami, gan privātmājas, gan iestādes, arī tās, kas parasti ar noformēšanu nenodarbojas, piemēram, policija un tiesa. Daudzos rotājumos bija izmantotas mums visiem labi zināmās papīra sniegpārslas, bet bija meklētas arī jaunas pieejas.


S.Dikmane domā, ka šis konkurss pamazām iedrošinās piedalīties arī tos, kuri šogad nogaidīja, jo uzvarētāji patiesībā ir visi - gan autori ar mīlestību pret savu apkārni un kopīgo rotāšanas prieku, gan skatītāji, kam skaistums tiek vienkārši uzdāvināts.


Pievieno komentāru

Komentāri 14

hmm

Uz pirkstiem skaitāmi gaumīgi noformējumi.
Tas gan ,laikam ,nav galvenais.
Lai tik prieks par darbošanos!

pirms 6 gadiem, 2015.01.17 19:14

inara

Bernu darzam 3. Auseklits ,konkursa japieskir pirmo vietu.

pirms 6 gadiem, 2015.01.18 09:15

klaids

Nedomāju gan. Pilsētā citviet ir daudz labāki risinājumi noformājumam.

pirms 6 gadiem, 2015.01.18 11:21

xxx

Man ļoti patika Auseklīša noformējums

pirms 6 gadiem, 2015.01.18 19:01

Mila

Rīgas ielas briedis tur jau ir vairākus gadus, tāpš vairs nav tik intreresanti. Varēja atjaunot kaut ko citu. Nu sniegpārslas tur bija skaistas.

pirms 6 gadiem, 2015.01.19 08:51

es

A man patika viss, un visiem paldies, jo katrā noformējumā bija sava odziņa, un malači visi , kas piedalījās , lai mūsu pilsēta būtu skaistāka

pirms 6 gadiem, 2015.01.19 09:07

Gulbenietis

Privātmājas maz pilsētā domājušas par noformējumu, tādēļ prieks par tiem , kas piedalījās. Vidus un Ozolu ielas īpašniekiem

pirms 6 gadiem, 2015.01.19 11:03

ha

A ,kur Gulbenē atrodas tie krutie mazie briedīši ar žuburainajiem ragiem? Hā,,, krutā izdoma, elementāri un smuki. Tādu vēl nebiju redzējis nekur Gulbenē. Kur tas ir?

pirms 6 gadiem, 2015.01.19 18:24

Sigita

Bildes paskatījos. Man patika noformējumi, skaisti. Cilvēki centušies priekš mums visiem.Pat nezinu kuri skaistākie, visi smuki.

pirms 6 gadiem, 2015.01.19 18:39

Patriots

Man prieks, ka pilsētā šogad bija šāds konkurss. Vismaz cilvēki centušies sapost mūsu Gulbenes rajonu. Sniegpārsliņas forši saskan ar svētkiem,un pluss visi krutie brieži un briedīši. Tie ir īstais ziemassvētku un Jaunā gada bērnu prieks.Jo viņi ved salatēti un dāvanas! Es par visiem lielajiem un mazajiem briedīšiem topā!!!Johooo Laimīgu Jauno gadu briežu veidotājiem!

pirms 6 gadiem, 2015.01.20 19:27

Gulbenietis

Jauki kad tiek rīkoti šādi konkursi. Tikai vajadzētu ņemt vērā, iestāde, uzņēmums vai privātpersonu dzīvojamā māja. Domāju ka privātmājas ir pelnījušas lielāku novērtējumu kā uzņēmumi. Tur taču katrs ieliek savu sirdi, dadzkārt piedaloties arī bērniem ar savu iztēli. Uzņēmumos un iestādēs bieži noformējumu veic profesionāli cilvēki. Manuprāt tieši tāpēc lielāko paldies jāteic privātmāju īpašniekiem.

pirms 6 gadiem, 2015.01.21 09:45

Pilnīgi piekrītu. Jo privātmājās ģimenes darbojoties nes lielāku atdevi un prieku, nekā iestādes.Un tie noformējumi varbūt nav tik izcili, bet toties ar dvēseles siltumu formēti.

pirms 6 gadiem, 2015.01.23 13:16

Kultūra un izklaide