Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkurss sola pārsteigumus 9

Jau pavisam drīz - 29.novembrī - notiks konkursa “Mis un Misters Gulbene 2014” fināls, kad tiks noteikti uzvarētāji, bet tikmēr jaunieši vēl cītīgi gatavojas šai dienai un veido priekšnesumus, lai visiem klātesošajiem dāvātu neaizmirstamu šovu.

Pedagogi un jaunieši turpina strādāt, jo ir sagatavota interesanta programma. Jau rakstījām, ka šis ir piektais gads, kopš L.Vītola organizē šo konkursu.


“Ņemot vērā, ka šis būs kā jubilejas pasākums, tā tematika būs “Vērtības” un arī priekšnesumi tiks veidoti atbilstoši šai tematikai ar skaistiem šova elementiem,” stāsta L.Vītola.


“Pa šiem gadiem konkursam jau ir izveidots logo, bet šogad esam izveidojuši arī savu karogu. Un arī pirmais priekšnesums būs saistīts ar karoga prezentāciju. Mazliet atšķirīgāks šogad būs priekšnesums “Talanti”. Šonedēļ jaunieši filmēsies videorullīšos, kas būs redzami uz ekrāna konkursa laikā, un šajā laikā jaunieši demonstrēs arī savus talantus. Priekšnesumu laikā jaunieši iejutīsies arī karavīru, pirātu, kazino biržas puišu un kabarē dejotāju lomās. Būs arī iznāciens apakšveļā un vakartērpos.”


Vakara vadītājs būs Valters Krauze. Kā viesmākslinieki starplaikos starp konkursantu priekšnesumiem uzstāsies grupa “Musiqq”, ar iespaidīgu šovu klātesošos izklaidēs Alexandroid Malysh, būs arī smilšu kino priekšnesumi.


“Tā kā šis būs jubilejas pasākums, skatītāji, piedaloties izlozē ar ieejas biļetēm, varēs laimēt mazas, bet vērtīgas balviņas. Pie tām tiks pieci laimīgie,” piebilst L.Vītola.

Pēc konkursa notiks fotografēšanās vestibilā, kur būs ierīkots fotostūrītis. Konkursanti, viņu vecāki un atbalstītāji tiks aicināti uz torti un šampanieša glāzi diskozālē, bet pēc tam ikviens, kurš vēlēsies atpūsties un pavadīt vakaru kopā ar konkursa dalībniekiem, būs laipni aicināts uz balli turpat diskozālē kopā ar grupu “Bruģis” un dīdžeju Richy (ieejas maksa – 3 eiro).


“Ļoti laba sadarbība šo gadu laikā mums ir izveidojusies ar Gulbenes kultūras centru, novada domi un Edīti Siļķēnu. Priecājos, ka saņemu atbalstu dažādos jautājumos. Šāda līmeņa pasākumu, protams, novada dome nevarētu noorganizēt, jo budžetā līdzekļu ir tik, cik ir, taču, manuprāt, šis ir grandiozākais pasākums mūsu pilsētā, gribas, lai tas būtu un tāds arī paliktu, tādēļ arī šogad mēs ļoti ceram uz mūsu novada uzņēmēju atbalstu,” piebilst L.Vītola.


Pievieno komentāru

Komentāri 9

nu nē

Grandiozākais pasākums ir mūsu Novada svēki! Necel degunu gaisā, rīkojot pasākumu 10-12 dalībniekiem, novada svētki tūkstošiem, lūk tas ir super! Vēl augt un augt līdz tādam līmenim, kur piedalās visi!

pirms 5 gadiem, 2014.11.23 17:36

otomārs

Ko jūs te *** leielie ***ēji, paši neko nevar saorganzēt un te vēl kaut ko mācīs un muldēs..
Vispār labāk būtu paklusējuši, un priecājušies , ka kaut kas tāds notiek tieši Gulbenē! Varoņi, un noniecinātāji lielie, uzorganizējat paši labāk kaut ko savu..Un ta parunāsim.. (Otomārs Lizdkalns)

pirms 5 gadiem, 2014.11.24 01:10

ciksa

nu gulbene ir tauta riko ko gribi viss ir slikti.kur jusi pozitivisms .par jebkuru rakstu ir negativi komentari.

pirms 5 gadiem, 2014.11.23 17:56

pareizi-tauta

Un tādēļ prot novērtēt svētkus...šis ir viens no pasākumiem, bet ne grandiozākais un ne tautai.. Pašai organizatorei nav sevi jāslavē, pasākumu vērtē apmeklētāji! Cena-neadekvāta!

pirms 5 gadiem, 2014.11.23 19:19

asd

Man arī novada svētki liekas lielākais, skaistākais mūsu novada pasākums.
Un kāpēc ieeja uz "Mis & Misters" ir 20 eiro?

pirms 5 gadiem, 2014.11.23 19:04

hhhh

nu ja nepatik sis pasakums tad kada starpiba kada cena biletei

pirms 5 gadiem, 2014.11.23 19:34

zini

Nu cik es zinu, Musiqq jau vien paņems publiku un konkurss tā pat. Tas ir šovs! Un vērtīga laika pavadīšana.

pirms 5 gadiem, 2014.11.26 09:15

zini

Un es piekrītu kad nav viegli saorganizēt pasākumu! Tas prasa mēnešus ne dienas! Un liely darbu!

pirms 5 gadiem, 2014.11.26 09:18

Ilze Kaparšmite

Ir ārkātīgi liels prieks, ka Līga visus šos gadus rūpējas par šī skaistā pasākuma norisi. Tā ir liela uzņemšanās, liela atbildība un liels gods apzināties, ka Gulbene plaukst pateicoties tādiem cilvēkiem! Paldies!!!

pirms 5 gadiem, 2014.11.26 11:12

Kultūra un izklaide