Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Korim „Silver” - vasaras nometne 1

Gulbenes novada valsts ģimnāzijas jauniešu koris “Silver” jauno darba sezonu  uzsāks ar vasaras nometni „Ak tu manu skaņu balsi!”. Tā sāksies 21.augustā ģimnāzijas telpās.

“Piecās dienās kora dalībnieki atsāks balss un ritma treniņus, apgūs elpas vingrinājumus, kā arī skatuves kultūras elementus. Nometnes laikā tiks apgūtas autentiskās dziedāšanas manieres. Biedrības “Sateka” projekts „Ak tu manu skaņu balsi!” devis iespēju nodarbībās pieaicināt zinošus, prasmīgus kora mūzikas speciālistus. Divas dienas pedagogi darbosies gan jauniešu grupās, gan individuāli ar kora dalībniekiem, mācot pareizi turēt balsi,” informē nometnes vadītāja Arta Bērziņa. Nometnes darbā piedalīsies arī Gulbenes novada koru virsdiriģents Uldis Kokars. “Kora dalībniekiem tiks organizēta arī muzikāli sportiska aktivitāšu diena, jo ne tikai prasme dziedāt, bet arī saliedēta kopā būšana ir labu rezultātu pamats. Nometnes slēgšanas dienā, 25.augustā, pulksten 16.00 skolas zālē būs koncerts, uz kuru tiek aicināti visi dziesmu draugi,” stāsta A.Bērziņa. Nometnes dienās ciemos ļoti gaidīs arī bijušos kora dalībniekus.


Koris „Silver” pirms vasaras atpūtas uzstājās 14.jūnijā piemiņas pasākumā Litenē. Sezonas noslēguma posmā kolektīvs piedalījās Vidzemes reģiona jauniešu jaukto koru skatē. “Cītīgais darbs mācību gada garumā, apgūstot 19 dažāda rakstura un grūtības pakāpes dziesmas, ļāvis korim saņemt 1.pakāpes diplomu un ierindoties desmit labāko koru skaitā. Kora dalībnieki un vadītāja par sasniegto ir gandarīti, jo tas patiesi ir pašu neatlaidības, gribasspēka un dziedātprieka rezultāts,” saka A.Bērziņa. “Silver” 19.maijā piedalījās arī 2. Latvijas vispārizglītojošo skolu jauniešu jaukto koru festivālā „Mēs lidosim!” Saldū.  


 Plašāku informāciju par nometni un koncertu var saņemt pie tā diriģentes Lauras Anžes un nometnes vadītājas A.Bērziņas, zvanot pa tālruni 20026433.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

akvai

Vēlu Silver vasaras nometnei skaņu un dzidru balsi, lai tālu skan un pulcē jaunus dziedātājus! Kad mazmeita mācījās Gulbenes ģimnāzijā,apmeklējām koncertus. Ļoti patika. Dziesma ir latviešu dvēseles spogulis.

pirms 7 gadiem, 2012.08.19 18:47

Kultūra un izklaide