Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kultūras vakarā – „karstais” žurnālists

Gulbenes bibliotēkā 10.novembrī pulksten 18.00 visi interesenti ir aicināti uz kārtējo Eiropas kultūras vakaru, kura viesis būs karsto punktu žurnālists Atis Klimovičs.

Viņš ir ne tikai reportieris un publicists, bet arī laikraksta „Diena” speciālkorespondents, kurš, piemēram tikai Gruzijā vien ir bijis aptuveni divdesmit reizes. A.Klimovičs ir interviju autors žurnālā „Rīgas Laiks”. „Visi būs gaidīti, jo viesim ir bagātīga pieredze, kā žurnālistam, kurš apmeklē karstos notikumu punktus,” ielūdz Gulbenes bibliotēkas Lasītāju apkalpošanas nodaļas vadītāja Iveta Krūmiņa.

Pasākumā būs iespējams noskatīties arī A.Klimoviča, žurnālista Sandija Semjonova un rakstnieces Ineses Zanderes kopīgi veidoto dokumentālo filmu „Četrreiz katrs viens”. Filmā savus stāstus stāsta četri latvieši, kuri Otrā pasaules kara laikā dienējuši latviešu leģionā. Interesi daudzos lasītājos jau paspējusi izraisīt A.Klimoviča grāmata „Personiskā Latvija”, kurā apkopoti divdesmitā gadsimta stāsti. Izdevuma autors, strādājot pie šīs grāmatas, ir nointervējis aptuveni 40 dažādu profesiju, slāņu un vecuma cilvēkus. Kā, tiekoties ar lasītājiem, ir izteicies A.Klimovičs, uz daudziem jautājumiem atbildes jau ir snieguši vēstures pētnieki, bet viņam pašam ir radušies un bijuši neskaidri daudzi jautājumi, tāpēc grāmatā viņš centies rast atbildes uz tiem. Par izdevumu „Personiskā Latvija” A.Klimovičs ir saņēmis Eduarda Veidenbauma prēmiju, kā arī 2011.gadā saņēmis Latvijas Literatūras Gada balvas speciālbalvu – īpašs notikums Latvijas rakstniecībā.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide