Labo darbu nedēļā sarūpē koncertu sociālās aprūpes centrā 4

Gulbenes novada pašvaldības darbinieki arī šogad ir iesaistījušies labdarības organizācijas Palīdzēsim.lv akcijā „Labo darbu nedēļa”, kuras ietvaros sabiedrība tiek mudināta vairot palīdzēšanas kultūru Latvijā un sniegt atbalstu citiem. Un tā radās ideja par Latvijā zināma mākslinieka koncerta noorganizēšanu tiem Gulbenes novada ļaudīm, kuri mīt Gulbenes novada sociālās aprūpes centros. Par to informē Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Kalmane.

"Izmantojot Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vecākā konsultanta kultūras jomā Svena Renemaņa kontaktus un pašvaldības darbinieku saziedotos naudas līdzekļus, 20.oktobrī Gulbenes novada Līgo pagasta sociālās aprūpes centrā „Siltais” tika sarīkots dziedātāja Žorža Siksnas koncerts. Gulbenes novada sociālais dienests organizēja SAC „Dzērves” un „Tirza” iemītnieku nogādāšanu uz koncertu „Siltajā”," stāsta G.Kalmane.

Speciāliste atklāj, ka pērn pašvaldības darbinieki ziedoja naudu, lai iegādātos attīstošās un galda spēles, krāsojamās grāmatas un puzles Valsts sociālās aprūpes centra "Latgale" filiāles "Litene" ļaudīm.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

...

Forša ideja,,, veciem cilvēkiem noteikti tas bija patīkams pārsteigums, sentimentālas atmiņas.

pirms 3 gadiem, 2017.10.23 20:42

...

Forša ideja,,, veciem cilvēkiem noteikti tas bija patīkams pārsteigums, sentimentālas atmiņas.

pirms 3 gadiem, 2017.10.23 20:42

Kultūra un izklaide