Latvijas Radio 2 līgos Litenē 8

Litenē šogad 23.jūnijā gaida līgotājus no visas Latvijas, jo skaisto Pededzes upes līci līgošanai ir izraudzījies Latvijas Radio 2. Tur notiks koncerts „Līgojam Litenē”. Lai radītu šo vasaras skaistāko svētku sajūtu, šajā pašā dienā Gulbenē notiks Vislatvijas Zāļu tirgus.


Pirmo reizi Latvijas Radio 2 Jāņu koncerts notiks nevis pilsētā, bet laukos. To translēs arī Latvijas Neatkarīgā Televīzija. Litene šāda koncerta rīkošanai ir atzīta par labāku nekā Liepāja un citas organizatoru apskatītās pasākuma iespējamās norises vietas.


Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vecākā konsultante Edīte Siļķēna stāsta, ka minētajā koncertā piedalīsies arī novada amatiermākslas kolektīvi. Jau pagājušajā rudenī notikušas sarunas gan ar kolektīvu vadītājiem, gan kolektīvu dalībniekiem par to, vai viņi ir gatavi iesaistīties šajā plašajā pasākumā.


„Tas nozīmē, ka ikvienam amatiermākslas kolektīvam, kas ir devis savu piekrišanu, būs jāveic papildu darbs, dodot savu ieguldījumu. Sarunas jau pagājušajā gadā notika arī Rīgā ar darba grupu. Tas ir ar Latvijas Radio 2 direktoru Armīnu Roni, producentu Juri Milleru, pasākuma režisori Ditu Torsteri. Par muzikālo noformējumu gādās un programmu kopā liks mūziķis un komponists Kristaps Krievkalns. No rīta Gulbenē būs Vislatvijas Zāļu tirgus. Arī tajā uz nelielas skatuves uzstāsies dažādi kolektīvi, lai līgošanas noskaņas padarītu vēl jaukākas. Vakarā tad nu mēģināsim Latvijas cilvēkiem parādīt, ka mums Litene ir brīnišķīga vieta. Uz koncerta norisi pretendēja arī Liepāja un citas pilsētas Latvijā, tomēr producenti izvēlējās Liteni. Tas nozīmē, ka mēs pratām pierādīt un pārliecināt, ka Gulbenes novads un īpaši pati Litene ir spējīga uzņemt lielas cilvēku masas, nodrošināt kārtību, transporta novietošanas iespējas un citu. To pierādīja arī pagājušajā gadā Litenē notikušie Novada svētki. Šā projekta izmaksas ir lielas, tāpēc pasākuma organizētājiem šis ir izaicinājums, jo koncerts pirmo reizi notiek laukos,” stāsta E.Siļķēna.


Viņa jau šobrīd novada ļaudis plānot savu laiku un iespējas vasarā, lai līgot dotos uz Liteni.


Biļetes uz koncertu jau ir nopērkamas „www.bilesuparadize.lv”.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

e

Suppeeerrr !!!!!!!!!!!!! :) Forša ziņa. Es jau sāku taisīties .

pirms 6 gadiem, 2015.02.01 16:44

agita

Nu , ko meklējam visērtākās kurpes un uz Liteni......

pirms 6 gadiem, 2015.02.01 17:27

padla

Varējau jau pie,,mušas-karūsu namā,,rīkot!

pirms 6 gadiem, 2015.02.01 18:16

ha

Kad tur pēdējo reizi vispaar kaut kas ir noticis?

pirms 6 gadiem, 2015.02.01 20:03

f

nekādā gadījumā....

pirms 6 gadiem, 2015.02.02 00:34

Janka

Nopirkt biļeti internetā ar draugiem kontuy nu murgs kautkāds.. !

pirms 5 gadiem, 2015.06.19 11:14

Ha

Būtu baigi forši aizbraukt, bet šoreiz nē - plikus krānus negribu skatīties kkādā pliko skrējienā... Ar ko šitie atšķiras no mētelīšu virinātājiem? Kāpēc virinātājiem draud sods, bet šitiem krānu kratītājiem publiskā vietā, nē?

pirms 5 gadiem, 2015.06.20 12:33

Kultūra un izklaide