Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas simtgades Dziesmu un deju svētki: ir aizkustinājums līdz asarām

Ineta Maltavniece, Lejasciema kora “Kaprīze” vadītāja:

Pēc dalības svētku gājienā bijām atgriezušies mājās un atkal Rīgā ieradāmies vakar, 5.jūlija rītā. Viss noritēja labi. Veiksmīgi nokļuvām katrs savā vietā, lai piedalītos mēģinājumā. Pacēlums ir milzīgs.

Jau pirmajos mēģinājuma brīžos jutos tik aizkustināta, ka daudzas reizes acīs bija asaras. Visi mēģinājumā strādā ļoti atbildīgi. Ja kāds sāk runāt pa tālruni, citi pārmetoši skatās un uzreiz ir jābeidz atbildēt uz zvaniem.

Man jau liekas, ka pacēlums, kāds jau ir mēģinājuma procesā, vēl lielāks kļūs īstās uzstāšanās laikā. Sajūtas ir neaprakstāmi skaistas un labas.

Ceturtdien mazliet jutām, ka saule cepina, taču ir viss vajadzīgais aprīkojums, lai spētu izturēt jebkādas dabas kaprīzes.   

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide