"Latvijas Zaļais punkts" Gulbenes Pilsētas svētkos aicina piedalīties fotoorientēšanās sacensībās

Gulbenes Pilsētas svētkos 30.jūlijā notiks Latvijas Zaļā punkta foto orientēšanās sacensības „Šķirošanas skrējiens Gulbenē”, lai pilsētnieku un pilsētas viesu vidū popularizētu atkritumu šķirošanu un atbildīgu attieksmi pret vidi. Par to informē Korporatīvās komunikācijas direktore Dace Jansone.

Foto orientēšanās sacensībās ir aicināts piedalīties ikviens - ģimenes, bērni, jaunieši, darba kolēģi un arī pilsētas viesi. Pasākums ir lieliska iespēja ikvienam dalībniekam apvienot lietderīgo, veselīgo un patīkamo – sportiskā noskaņojumā, svaigā gaisā praksē uzzināt šķirošanas konteineru atrašanās vietas Gulbenes pilsētā.

"Skrējiena „dalības maksa” ir plastmasas (PET) pudele no katra komandas dalībnieka, kas būs jāiemet šķirošanas konteinerā pie reģistrēšanās punkta.

Skrējiens startēs Gulbīšu (Jaunatnes) parkā, Latvijas Zaļā punkta teltī, kur jau no pulksten 11.00 reģistrēs dalībniekus. Skrējiena noteikumi paredz, ka dalībniekiem divu stundu laikā ir jānofotografējas vismaz pie desmit kontrolpunktiem – numurētiem atkritumu šķirošanas konteineriem Gulbenes pilsētā, kas atzīmēti kartē un visai komandai kopīgi ir jānofotografējas pie katra kontrolpunkta. Distanci drīkst veikt skrienot vai braucot ar velosipēdu. Galvenā balva – dāvanu karte 100 eiro vērtībā no veikala “Rimi” - tiks izlozēta starp komandām, kas būs izpildījušas „Šķirošanas skrējiena” noteikumus – divu stundu laikā nofotografējušās vismaz pie desmit šķirošanas konteineriem. Savukārt komanda, kura būs atnesusi visvairāk plastmasas pudeļu, saņems dāvanu grozu no veikala “Rimi” 50 eiro vērtībā, kā arī atraktīvākā komanda saņems speciālbalvu no vides apsaimniekošanas uzņēmuma “Pilsētvides serviss”," skaidro D.Jansone.

Par mūziku un jautru noskaņu rūpēsies DJ Cimo.

Ar fotoorientēšanās sacensību nolikumu iepazīties un pieteikties var AS “Latvijas Zaļais punkts” mājas lapā  www.zalais.lv.

„Šķirošanas skrējienu Gulbenē” rīko AS “Latvijas Zaļais punkts” sadarbībā ar atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu “Pilsētvides serviss”, “Rimi Latvia” un AS “CIDO grupa”.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide