Lejasciemā „Kā pasakā” 1

Lejasciema pagasta brīvdabas estrādē 1.jūnijā, kad tiek atzīmēta Starptautiskā Bērnu aizsardzības diena, notika Gulbenes novada bērnu svētki „Kā pasakā", kas pulcēja aptuveni 200 dalībnieku. Visi patiesi jutās kā pasakā, jo netrūka ne pasaku tēlu, ne lielu un ne tik lielu brīnumu.  Vairāk foto šeit.

Šoreiz svētku organizētāju lomu pērn notikušās izlozes rezultātā bija uzņēmusies Lejasciema pagasta pirmsskolas izglītības iestāde.

 

„Mēs jau pēc Ziemassvētkiem pasūtījām labu laiku, tāpēc svētkos bija iespējams jauki atpūsties ne tikai bērniem, bet arī viņu vecākiem. No pirmsskolas izglītības iestādēm svētkos piedalījās 120 audzēkņi, bet netrūka arī ģimeņu, kas vēlējās piedalīties šajā pasākumā. Tiesa, absolūti visas pirmsskolas izglītības iestādes nebija pārstāvētas, jo pasākumi šajā dienā notika arī citviet novadā. Bija arī pašvaldību vēlēšanas, tāpēc aptuveni dalībnieku skaits mērojams no 150 līdz 200 cilvēkiem," stāsta Lejasciema pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja Sandra Brieže.

 

Šoreiz svētki atšķīrās no iepriekšējiem, jo nebija dalībnieku koncerta, bet bērniem tika dota iespēja sajusties kā pasakā. Arī viņi paši bija attiecīgi ģērbušies un darbojās kopā ar lielajām lellēm, kas uz Lejasciemu bija atbraukušas no Rīgas un saucās „Pārsteiguma karuselis".

 

„Lelles arī gādāja par visa pasākuma norisi, sagādājot bērniem iespēju satikt dažādus pasaku varoņus. Darbojās gan Runcis Zābakos, gan Pelīte Minnija, gan Pasaku feja. Ciemos pie mums bija ieradies arī visīstākais burvis," stāsta S.Brieže.

 

Pasākumā darbojās arī Raganas ķēķis, kur ikviens varēja pacienāties ar kaut ko sev tīkamu. Netrūka ne pārsteigumu, ne arī milzu burbuļu.

 

Pasākum vēl netika izlozēts, kur novada bērnu svētki notiks nākamajā gadā. Tas kļūs zināms šonedēļ.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

cik kruta gulbenē nekad nekā tāda nav bijis!!!!!!!!!! malači lejasciems

pirms 7 gadiem, 2013.06.04 20:57

Kultūra un izklaide