Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lejasciemā - raidījuma “Mikrofona aptauja” 50.jubilejas koncerts 19

Jau pavisam drīz, 24.augustā plkst. 20.00 Gulbenes novada Lejasciema estrādi pieskandinās leģendārā raidījuma jubilejas koncerts “Mikrofona aptaujai 50”.


MIKROFONS ir viena no savulaik iecienītākajām Latvijas Radio un televīzijas programmām. Pirms apaļiem 50 gadiem tajā aizsākās ikgadējā latviešu dziesmu aptauja, gūstot milzu popularitāti Latvijā un pasaulē. Tajā dalību ņēma daudzi desmiti komponistu un mūziķu, desmitiem tūkstošu klausītāju Latvijā un citur pasaulē, balsojot par SAVU dziesmu. Mikrofona aptauja gadu gaitā pārtapa par latviešu tautas mazajiem dziesmu svētkiem, ar savu tautisko garu un vienotību tuvinot mūsu lielo dziesmoto revolūciju un kļūstot par latviešu estrādes dziesmas pieminekli. 50 gadi - tātad ir pienācis brīdis atkal būt kopā - latviešu dziesmai un klausītājam.


“Mikrofona aptaujai – 50” koncertprogramma Vidzemes reģionā izskanēs pirmo un vienīgo reizi, kas ir liels pagodinājums Gulbenes novadam un iedzīvotājiem. Lai koncerts nezaudētu savu piedāvāto formātu un kvalitāti, tiks montēta skatuve ar LED ekrānu uz jau esošās estrādes skatuves. Iepriekš koncerts pulcinājis tūkstošiem sajūsminātu klausītāju Ādažu pilsētas svētkos, Jelgavas novada svētkos, Līvānu pilsētas svētkos, Latgales vēstniecības “GORS” un VEF Kultūras pilī.


Ieejas maksa uz pasākumu – 15 EUR (pasākuma dienā 20 EUR). Savukārt pensionāriem un cilvēkiem ar invaliditāti gan iepriekšpārdošanā, gan koncerta dienā biļetes cena 10 EUR. Biļetes cenā, kā lielisks vakara noslēgums, ietilpst zaļumballe ar grupu “Stradivari”. Biļetes iepriekšpārdošanā līdz 23.08. pieejamas www.ekase.lv, Gulbenes novada pašvaldības aģentūrā “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” Ābeļu ielā 2, Gulbenē (norēķins tikai skaidrā naudā), kā arī Lejasciema pagasta pārvaldē. Visa pasākuma garumā darbosies kafejnīcas. Uz balli, atsevišķi pērkot biļeti, ieeja ir 5 eiro.


Lejasciemā varēsim baudīt tādas dziesmas kā “Muļķe sirds”, “Vālodzīte” Žorža Siksnas izpildījumā, dziesmu “Tik un tā” izpildīs Ieva Sutugova un Andris Ābelīte, spēcīgo dziesmu “Taisnība” dzirdēsim Zigfrīda Muktupāvela un Aijas Vītoliņas izpildījumā. Skanēs arī “Ziņģe par bailēm”, “Tava atnākšana”, “Teic, kur zeme tā”, “Mēmā dziesma” un daudzas citas tautā iemīļotas dziesmas. Koncertu vadīs leģendārie Latvijas radio raidījumu vadītāji un diktori - Gunārs Jākobsons un Lia Guļevska.


Koncertā piedalīsies tādi mākslinieki kā: Zigfrīds Muktupāvels, Žoržs Siksna, Olga Rajecka, Uģis Roze, Guntis Veits, Adrians Kukuvass, Artūrs Biķernieks, Viktors Zemgals, Uldis Marhilēvičs, Jānis Lūsēns, Boriss Rezņiks, Āris Ziemelis, Adrians Kukuvass, Jānis Paukštello, Aija Vītoliņa, Ieva Sutugova Andris Ābelīte un bekvokālistes Olga Stupiņa, Inta Gudovska, Anita Levša un muzikālais orķestrs "Vintāža".

Pievieno komentāru

Komentāri 19

jau apnicis

Cik tad var to veco zupu sildīt,un vēl par tādu naudu .

pirms gada, 2019.08.08 08:50

56

Biļešu cenas nav pa kabatai,tās ir astranomiskas

pirms gada, 2019.08.08 12:26

Experts

Tad neapmeklējiet pasākumu!

pirms gada, 2019.08.08 14:20

...

Un neapmeklēs jau arī

pirms gada, 2019.08.08 14:31

Gulbeniete

Es gan pasākumu noteikti apmeklēšu un mani paziņas un draugi arī. Bijām jau Ādažos, koncerts fantastisks! Gan dziesmas, gan gaismas, skaņa, enerģija, mūziķu harizmātiskums, atmiņas..15 eiro par šo pasākumu nav ne tuvu tam, cik par to būtu vērts maksāt, ietu arī par daudz dārgāku cenu.

pirms gada, 2019.08.08 15:15

neplāties

Ja vari atļauties maksāt,tad nopērc biļetes arī kādai trūcīgajai personai,nevis te dižojies ar savu maka biezumu un maksātspēju.

pirms gada, 2019.08.08 16:29

Viesis

Interesanti, kurš vai kura raksta šādu tekstu, izskatās, velkot paralēles, līdzinās nesen izlasītam viedoklim par iespējām apmeklēt šo pasākumu. Jauki. Nu Noteikti zinātāja komentārs. Atkal vējā izmesta nauda. Nākamreiz, izvēloties kādu projektu, uzrīkot vajag analīzi. Uztaisiet galu galā konkursu. Lai piedāvā producenti savus projektus, varbūt būs saprātīgākas izmaksas.

pirms gada, 2019.08.09 08:42

Realists

Pirmkārt, Ja jau nevarēja savākt uz iepriekšējo pasākumu tautu pa 5 eur, tad kur garantija ka savāks pa 15 eur... Otrkārt, cilvēkiem nav maksātspējas, īpaši laukos, kur pārsvarā ir pensionāri,kuri taupa katru eur centu maizītei. Treškārt, kāpēc jāsalīdzina Lejasciems ar Rēzekni, jo tas ir divas, dažādas vietas un maksātspējas. Ceturtkārt, ja ir atsevišķi indivīdi, kas peļņa ap 700 eur ka minimums, tad tie lai dodas, nevis runa visu vārda. Loģiski, kāda ir vidējā alga ja viens saņem tūkstotis un viens mazu pensiju. Mūsu novada ir daudz pensionāru ar mazu pensiju. Līdz ar to maz iespēju apmeklēt dārgus pasākumus. Vieta nav izvēlēta pareizā un reklāma tā pat nestrādā. Būtu vismaz ielaidusi biļetes biļešu paradīze. Vismaz konkrētu skaitu. Ko lai saka, veiksmi.

pirms gada, 2019.08.09 08:29

ideālists

Paldies par kritiku, bet gribētos no Jums uzzināt vairāk kaut ko konstruktīvu- kā būt, ko darīt u.t.t. Piemēram- kura tad būtu tā pareizā vieta šim pasākumam; kādai būtu jābūt tai pareizajai reklāmai; kura būtu tā pareizā mērķauditorija ( ja reiz pensīši tie nevar būt...) Gaidām Jūsu ideju verbalizāciju!

pirms gada, 2019.08.09 10:22

Realists1

Pirmkārt, ielaidies biļetes biļešu Paradīzes kasē, Visi cilvēki tur tas pērk un tā ir galvenā reklāma par pasākumu. Kur cilvēki meklē pasākumus, tikai tur. Ielaidies akciju Pērkam kopā, arī es esmu tur pircis biļetes. Sarunājiet ar radio stacijām, vai man jāmāca ko darīt un kāda ir laba reklāma? Vēl var pagūt, atliek piestrādāt pašiem. Tas nav viegls darbs. Pensionāri ir jāciena, līdz ar to biļetes cena nedrīkst būt augstākā par 7, 11 eur.

pirms gada, 2019.08.09 16:01

bezcerīgs pasākums

Aptaujas laikabiedriem un faniem jau pensijas gadi,līdz ar to maciņš paplāns.Jaunā paaudze neko par tādu aptauju nezin un arī neinteresējas.Bez tam tuvojas skola,jāpoš bērni uz skolu,tik daudz pirkšanu un izdevumu,galīgi nepiemērots brīdis izklaidēm un papildus tēriņiem.Vietas izvēle-nu katastrofa,uz turieni aizkļūt vesela problēma,tikai ar personīgo transportu.

pirms gada, 2019.08.09 09:29

5.tramvajs

Iesakiet, lūdzu, labāku vietu pasākumam (vēlams vietu Gulbenes novadā).

pirms gada, 2019.08.09 20:23

56

Par vēlu ieteikt,laba ir Alūksnes estrāde,bet tākā šis būs vecu cilveku pasākums,tur tālu jāiet kājām,laba arī Madona,utt.

pirms gada, 2019.08.10 10:12

5. tramvajs

Bet Alūksne un Madona arī ir vietiņas, kur bez personiskā transporta nenokļūt un, it īpaši vēlu vakarā, mājās netikt. Tāpēc ne Alūksne, ne Madona, ne Lejasciems neatbilst nekādiem šādiem kritērijiem. Mans ierosinājums ir- Mežaparks, Lielā dziesmu svētku estrāde- kad Rīgā esi guļvietu atradis, tad uz koncertu ar tramvaju kaut kā tiksi (un arī atpakaļ). Lūk tā, citu variantu neredzu.

pirms gada, 2019.08.10 10:26

56

Laukos un mazpilsētās nav tādas vietas kur sabiedriskais transports kursētu ārpus pilsētas,manuprāt Lejasciems nav galvenais iemesls,bet gan biļetes cena un cik man izmaksās šis pasākums ,ja es dzīvoju Rēzeknē,Daugavpilī vai Ventspilī ,šeit es domāju ,ja koncerts būtu Rīgā,MĒS LAUĶI,jau tā neko neredzam.Lai rīdzinieki brauc pie mums,redzēs kur nauda aiziet

pirms gada, 2019.08.10 16:28

5. tramvajs

Pirmkārt, mēs , laukos dzīvojošie, esam "LAUĶI" tikai tad, ja paši sevi par tādiem definējam. Otrkārt, mēs esam nabagi tikai tad, ja sevi par tādiem definējam. Treškārt, tie rīdzinieki, kas gribēs braukt uz koncertu, arī atbrauks, un ne jau tāpēc, lai "redzētu, kur nauda aiziet", bet lai skatītos un klausītos koncertu.

pirms gada, 2019.08.10 17:47

56

Nu ko ,dzīvosim ,redzēsim,var just ,ka Tev naudas problēmas ir svešas un un esi no ""kungu kārtas""

pirms gada, 2019.08.11 10:43

5. tramvajs

Super, diskusija turpinās, un mēs abi esam sākuši tuvoties tam, ko reizēm dēvē par Patiesību. Par manu trako situāciju ( "nav naudas problēmu" un "esmu piederošs kungu kārtai")- tas tiešām tā ir un tajā pašā laikā tā nav. Kāpēc? Vienkārši tāpēc, ka gan jau esat ievērojuši, ka ir cilvēki (neatkarīgi no ienākumiem), kam nekad naudas netrūkst, un ir cilvēki (neatkarīgi no ieņemamā amata), kas nav dzīvē kā vergi, kā apvainotie, kā upuri un tml. No kā tas atkarīgs? Pirmkārt, no paša cilvēka un viņa pašvērtējuma. Vērtēsim sevi par nabagiem- būsim nabagi; vērtēsim sevi par lauķiem- būsim lauķi.

pirms gada, 2019.08.11 12:04

xx

23.augustā elektroniska mūzika Gulbenes vecā alusbrūžateritorijā. Intriga ir. Gribas aiziet.

pirms gada, 2019.08.13 13:50

Kultūra un izklaide