Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Leļļu teātra Jautrā Olimpiāde: startam jāsāk gatavoties jau šodien!

Uzmanību, gatavību, starts! Svētdien, 26. februārī, jau trešo gadu pēc kārtas Latvijas Leļļu teātris aicina visas Latvijas ģimenes piedalīties (turklāt - bez maksas!) atraktīvā aktīvās atpūtas pasākumā - Leļļu teātra Jautrajā Olimpiādē, kas risināsies Uzvaras parka distanču slēpošanas trasē. Sacensību norises laiks - no plkst. 14:00 līdz 17:00, taču arī pirms un pēc tam slēpotgribētāji varēs izmantot trasi ziemas prieku baudīšanai, kā arī iesildīties pasākumam blakus esošajā publiskajā slidotavā (pie trases darbojas slēpju un slidu noma).

Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šoreiz galvenā distance, kurai Leļļu teātris aicina rūpīgi sagatavoties jau mājās, būs slīdošās pārvietošanās sacensības „Starts fantāzijai!" Tās vadīs šīgada Jautrās Olimpiādes patrons, viens no Latvijas biatlonistu „lieliskā četrinieka" - Gundars Upenieks. Lai iegūtu vērtīgas balvas no Latvijas Leļļu teātra, atpūtas kompleksa "Ķeizarmežs" un veikala „Lelle", ģimenei jāizgudro un jāsameistaro oriģināls transportlīdzeklis, ar ko pārvietoties sniegā (velkot, stumjot vai kā citādi kustinot), neparasts tērps, vai arī īpaši kupls ģimenes sastāvs... To visu skrējiena laikā un pēc tā izvērtēs žūrija, izvēloties savus favorītus. „Starts fantāzijai!" sāksies plkst. 15:00, bet jau no 14:00 notiks aktīva reģistrācija, kā arī citas aktivitātes.  

Īpašs pārbaudījums arī šogad gaida vecākus - tas būs „Vecāku ziemas deju čempionāts", kurā uzvaru kaldināt palīdzēs gan izteiksmīgi tērpi, gan pāra saskaņa, gan fiziskā sagatavotība. Uzvarētājus gaida dāvanu kartes no deju studijas "Ritmo de Salsa", kas ļaus apgūt salsas vai bačatas pamatus! Starts vecāku pārbaudījumam - plkst. 16:00.

 

Neiztikt arī bez daudzām citām atrakcijām, ko visas Olimpiādes garumā vadīs Leļļu teātra aktieri: no plkst. 14:00 līdz 17:00 ikvienam būs iespēja piedalīties un iegūt pārsteiguma balviņas šādās intriģējošās disciplīnās:

 

„Rumpelrūķa tīmekļi" - veiklības un ātruma sacensības mazajiem un lielajiem;


„Mazā ganiņa takas" - sniega labirints izkļūšanai no neceļiem;


„Jautrā burtu triekšana" - atraktīvas sacensības piku mērķmešanā;


„Lauvēna sniega darbnīca" - sniega būvlaukums radošai izpausmei;


„Bokas jaunkundzes kustināšana" - virves vilkšanas disciplīna (kurš dūšīgāks putras ēdājs?);


„Peldi, peldi, kuģīt!" - sacensības riņķu mešanā;


„Mazo pīlēnu cīņas" - komandu spēle mazākajiem Olimpiādes dalībniekiem;


„Sunča un Kača jautrie gājieni" - trāpīguma pārbaude visiem vecumiem.

 

Balvas lokālajās disciplīnās būs sagādājuši "Baltais", "Pharma Nord", "Euroaptieka", "PURE chocolate", "Lelle.lv", "Hematogen", "Ezerkauliņi" un "APOVIT SmartKidz".

 

Jautrās Olimpiādes norises vietā darbosies pārvietojamā kafejnīca, kur iegādāties karstus dzērienus un kādu našķi, ja tie būs aizmirsušies mājās. Taču mājās nevajadzētu aizmirst papildus cimdu un zeķu pārus mazajiem sportotājiem, jo arī šogad atrakcijas notiks sniegā, kas bērniem allaž sagādā gan lielu sajūsmu, gan lielu žāvējamo drēbju kaudzi...

 

Ja rodas jautājumi par Leļļu teātra Jautrās Olimpiādes norisi, ikviens var zvanīt pa tālruni 64281402 vai rakstīt uz e-pastu jaunumi@lelluteatris.lv. Leļļu teātris arī aicina mājās neaizmirst fotoaparātus vai videokameras, lai iemūžinātu savu mazo censoņu lielos piedzīvojumus!

 

Detalizēta informācija par Jautro Olimpiādi pieejama Leļļu teātra mājas lapā: www.lelluteatris.lv.


 

Uzmanību konkursam!

 

Vēlies laimēt ielūgumu uz Leļļu teātri arī pēc Olimpiādes?

 

Nekas nav vienkāršāk! Portāla draugiem.lv Leļļu teātra vietnē pievieno savu piedzīvojumu stāstu par to, kā nokļuvāt Jautrajā Olimpiādē, kas tajā vislabāk patika mazajiem un lielajiem, un kas sagādāja vislielāko prieku (vai varbūt vilšanos)! Labāko stāstu autori tiks apbalvoti ar iespēju apmeklēt kādu no Leļļu teātra izrādēm bez maksas!

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide