Līdz 1.martam biļetes uz "Silmaču" izrādi Druvienā būs nopērkamas lētāk 3

Ikviens ir aicināts svinēt vasaras saulgriežus pasākumā “Latvija līgo Druvienas “Silmačos””, kas norisināsies 23.jūnijā Gulbenes novada Druvienas pagasta Silmačos. Lustēšanās sāksies jau no plkst.15:00, kad varēs iepirkties Vislatvijas Zāļu tirgū, piedalīties latviskās Līgo dienas radošajās darbnīcās – siet sieru, pīt vainagus, mācīties Līgo dančus un dziesmas.

Svētku galvenais notikums pulksten 19.00 būs Latvijas Nacionālā teātra izrādes “Skroderdienas “Silmačos”” atkal atgriešanās uz Silmaču brīvdabas estrādes skatuves. Šogad aprit 30 gadi kopš Latvijas Nacionālais teātris pirmo reizi brīvdabā Druvienā spēlēja “Skroderdienas “Silmačos””. Savukārt pēdējo reizi Nacionālais teātris ar izrādi Druvienā viesojās 1991.gadā.

Pēc izrādes Līgo nakts un Jāņu rīta danči kopā ar grupām “ElektroFolk”, “Auļi” un “Dārdi”.

Līdz 1.martam biļetes uz pasākumu būs nopērkamas lētāk – 7, 10 un 20 eiro. Pēc tam – 10, 15 un 25 eiro. Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja uz pasākumu ir bez maksas. Biļetes nopērkamas „Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās (Gulbenē, Ābeļu ielā 2) un internetā www.bilesuparadize.lv, pasākumu meklētājā ievadot vārdus "Latvija līgo Druvienas "Silmačos"".

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Aigars

Es pats pirms 30 gadiem piedalijos pirmajā izrādē kā pašdarbnieks. Iespējams,ka tagad gribētu aizbraukt ar ģimeni uz "Silmačiem",bet maksāt 60-100 eiro man neliekas sevišķi adekvāti.

pirms 4 gadiem, 2016.02.25 12:10

Kultūra un izklaide