Lielais Autofotoorientēšanās brauciens - Gulbenes un Balvu apkārtnē

Nezini, ko darīt brīvdienās? Izmēģini Lielo Autofotoorientēšanās braucienu! 2.martā ikvienam tiek dota iespēja 7 stundu laikā apceļot Gulbenes -  Balvu pusi, apvienojot aktīvu atpūtu ar autofotoorientēšanos. Par to informē Inese Biele.

"Brauciena laikā būs ne tikai jāorientējas pēc kartes un jāfotografējas pie atrastajiem kontrolpunktiem, bet arī jāveic dažādi interesanti un āķīgi papilduzdevumi. Šajā dienā savas durvis dalībniekiem vērs arī Gulbenes, Balvu, Rugāju un Lubānas novada mājražotāji, viesu mājas, muzeji un amatnieki. Brauciena laikā komandas ar labajiem darbiem un dāvaniņām iepriecinās SAC “Rugāji” iemītniekus," atklāj I.Biele.

Lai piedalītos braucienā, nepieciešams vieglais automobilis, vismaz divu cilvēku komanda, digitālais fotoaparāts/viedtālrunis ar izņemamu atmiņas karti (SD/microSD), ieteicamā ceļu karte Austrumvidzeme/Ziemeļlatgale ("JāņaSēta), rakstāmais un labs noskaņojums.


"Esam draudzīgi arī ģimenēm ar bērniem un labi audzinātiem suņiem. Starts un finišs - “Kantes krogā” Gulbenē," norāda I.Biele.


Informācija par braucienu un komandu reģistrācija vietnē www.brauciens.lvPievieno komentāru

Kultūra un izklaide