Lielās ilūzijas šovs no Lasvegasas “Leriix Illusions” - Gulbenē

“Leriix” ilūzijas - tā ir aizraujoša maģijas un burvju triku izrāde visai ģimenei, kas priecēs ar fantastiskiem maģijas trikiem, graciozu dejas mākslu, akrobātiku, mūziku un, protams, komēdiju.

“Leriix” trupa prezentēs lielformāta maģijas kastes un trikus, kas atceļojušas no ASV, Itālijas, Vācijas. Bet publika tiks ievesta šīs neparastās mākslas noslēpumu dzīlēs, lai kļūtu par tās aculiecinieku vai pat līdzdalībnieku.

Mākslinieki ietekmējušies un iedvesmojušies no slavenākās maģijas mītnes vietas Lasvegasas un pasaules leģendārajiem burvju triku grandiem un meistariem Deivida Koperfilda, Harija Hudini, Krisa Endžela.

Maģija un burvju triki jau gadsimtiem ilgi likuši cilvēkiem lauzīt galvu un jautāt sev - kā tas iespējams? Triki liek noticēt acīm redzamajam, bet prātam neaptveramajam. Tā ir māksla, kur iespējams izgaist un parādīties, levitēt un pārvērsties vienā acu mirklī. Sapņot ar atvērtām acīm ir iespējams!

9.oktobrī pulksten 18.30 “Leriix” ilūzijas būs skatāmas Gulbenes kultūras centrā. Biļetes var iegādāties Gulbenes kultūras centra kasē, „Biļešu paradīzes“ kasēs, kā arī “Bilesuparadize.lv”. Biļetes cena - 9 eiro, ģimenes biļete 4 personām no vienas mājsaimniecības - 30 eiro.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide