Lieldienas Spārītes parkā 1

Šogad Pirmajās Lieldienās stundu agrāk nekā līdz šim, 31.martā pulksten 10.00, Lieldienu zaķi lielus un mazus aicina uz Lieldienu rītu Spārītes parkā.

Gulbenes kultūras centra direktors Egons Kliesmets stāsta, ka par labu Spārītes parkam likusi izšķirties tur valdošā noskaņa, kas daudz vairāk atbilst Lieldienu pasākuma norisei, nekā Jaunatnes parks.

 

Pasākumā tiks ripinātas un krāsotas olas. Šo prasmi atkal ierādīs prasmīgās Tautas lietišķās mākslas studijas "Sagša" meistares.

 

Notiks dažādas rotaļas un atrakcijas. Darbosies garaušu darbnīcas. Būs iespējams noskatīties arī Lieldienu uzvedumu "Kā Zaķis mācīja Vistai Lieldienas svinēt". Par to gādās mākslinieki no Valmieras.

 

Tiesa, šoreiz nebūs iespējams dauzīt podus, jo iepriekšējos gados Stradu pagasta "Samiņos" esošie māla podu krājumi ir beigušies.

 

Lielos čuguna katlos tiks vārīta Lieldienu zupa, kas šajos svētkos ir īpaši iecienīta. Nākot uz pasākumu, līdzi jāņem krāsotas olas, lai varētu sacensties par visskaistāko olu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

jana

man loti patiika sodiena sparites parka.man visvairak patika ka zimeja uz sejas. un protams bija jauki nobaudit gardo zupinu.

pirms 7 gadiem, 2013.03.31 14:17

Kultūra un izklaide