Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lieldienu brīvdienās TC „Valleta” varēs aplūkot trušus

Lieldienu brīvdienās no 22. līdz 24.aprīlim tirdzniecības centrā „Valleta", Valmierā notiks trušu izstāde, kurā ikviens interesents varēs aplūkot 15 trušus no Ingunas Valdmanes šķirnes trušu audzētavas „Trusīšu mājas". Bez tam sestdien, 23.aprīlī, TC „Valleta" jau otro reizi norisināsies tirdziņš „Skapis. Lāde. Marmelāde" un bērnu brīvā laika centra „Ligzdiņa" organizēts labdarības tirdziņš.

Kopumā izstādē būs pārstāvētas 10 trušu šķirnes, piemēram, Lielais vācu tauriņš, Angļu auntrusis, Čehu albīns, Jaunzēlandes sarkanais un citas. Šķirni „Zilais zilais" pārstāvēs trušu mamma ar pieciem pusotru mēnesi maziem bērniņiem. Audzētava „Trusīšu mājas" atrodas tikai dažus kilometrus no Valmieras, un tajā dzīvo 13 dažādu šķirņu truši.  

23.aprīlī no plkst.11:00 TC „Valleta" 4.stāvā jau otro reizi notiks tirdziņš „Skapis. Lāde. Marmelāde", kura organizatore Alise Luse uzsver, ka šoreiz akcents tiks likts uz to, ka ne jau dārgs zīmols ir tas, kurš sievietei liks izskatīties satriecoši vai tās acīm mirdzēt, bet gan tieši tas, kā mēs pašas jūtamies, kā protam sevi pasniegt, kā noslēpt defektus un pārvērst tos par efektiem.

 

Tirdziņā pārdevēji piedāvājuma klāstā tiek aicināti izlikt ne tikai pēdējo modes kliedzienu šedevrus, ne tikai savus, bērnu, dzīvesbiedru, draugu apģērbus un aksesuārus, bet arī pašdarinātus, pasūtītus vai kā citādi radītus tērpus, kuri ir ne tikai neparasti, oriģināli, neatkārtojami, arī tādus, kuri saules gaismu nav redzējuši no pagājušā gadsimta. Pieteikties tirdziņam iespējams līdz 22.aprīlim, rakstot uz e-pastu skapis.lade@inbox.lv vai zvanot organizatorei Alise Lusei (mobilais tālrunis 27461105).

 

Sestdien no plkst.11:00 TC „Valleta" 4.stāvā notiks bērnu brīvā laika centra „Ligzdiņa" organizēts labdarības tirdziņš, kurā tiks vākti ziedojumi bērnu centra rotaļu un sociālās palīdzības istabas darbībai, kas tiks atklāta 21. aprīlī Valmierā, Purva ielā 13.

 

Sociālās mājas iedzīvotāju bērniem no 5 līdz 15 gadu vecumam būs iespēja dzīvesvietā lietderīgi pavadīt brīvo laiku un būs pieejamas bezmaksas radošās nodarbības. Tirdziņā bērni arī varēs apgleznot Lieldienu suvenīrus - plastikāta olas.

 

TC „Valleta" Lieldienu brīvdienās būs apskatāmi arī zīmējuma konkursa „Krāšņākais Lieldienu zaķis" darbi.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide