Linda Leen vada meistarklasi

Otro elpu savu kolektīvu turpmākajai vadīšanai 9.septembrī guva tie Gulbenes novada vokālo kolektīvu vadītāji, kuri izmantoja iespēju piedalīties populārās estrādes dīvas Lindas Leen vadītajā meistarklasē.

“Tā bija mūsu – Stradu sieviešu vokālā ansambļa “Pieskāriens” (vadītājs Emīls Rusovs) - dalībnieku ideja. Ir prieks, ka atsaucās arī citi kolektīvi. Ieguvēji noteikti bijām visi. Šī meistarklase bija enerģētiski uzlādējoša, kvalitatīva,” “Dzirkstelei” saka “Pieskāriena” dalībniece Paula Leite-Berģe.

Meistarklase notika Stāķu pamatskolā, piedalījās arī Druvienas folkloras kopa “Pērlis” (vadītāja Dace Vītola) un Rankas vokālais sieviešu ansamblis “Menora” (vadītāja Linda Nebēdniece). Bija ieradušies kopumā seši novada vokālie pedagogi.

“Informācija bija, iespēja bija dota visiem. Vakarā pēc tam varējām Gulbenes kultūras centrā apmeklēt Lindas Leen koncertu. Tā bija dāvana,” saka P.Leite-Berģe. “Šī meistarklase bija plānota. To apmaksāja novada dome. Pasākums bija paredzēts vokālajiem ansambļiem un to vadītājiem. Mērķis – izaugsmes veicināšana,” “Dzirkstelei” saka novada bijusī kultūras galvenā speciāliste Edīte Siļķēna.

D.Vītola par dalību meistarklasē “Dzirkstelei” saka: “Esmu sajūsmā! Linda Leen deva vērtīgus, īstenojamus un praktiskus padomus mums visiem. Bija draudzīga, mīļa, uz atvērtību mudinoša atmosfēra. Jutāmies aizrāvušies ar to, ko darījām meistarklasē. Linda Leen teica, ka šī viņas mūžā bija pirmā pašas vadītā meistarklase. Tā nelikās. Viņa noteikti to var darīt atkal! Linda Leen pilnībā noārdīja priekšstatu par sevi kā par nepieejamu zvaigzni. Jutos patīkami pārsteigta par viņu kā personību. Lindai Leen ir arī liela pieredze un plašs redzesloks. Vakarā apmeklēju arī dziedātājas koncertu un biju saviļņota. Augstu vērtēju Lindas Leen profesionalitāti un to, kā koncerta laikā uz skatuves viņa sadarbojās ar ģitāristu Rihardu Lībieti. Kopumā guvu iedvesmu savam turpmākajam darbam.”

“Tas bija tā vērts!” tā par meistarklasi kopā ar Lindu Leen “Dzirkstelei” saka E.Rusovs. Šis pasākums esot ļāvis katram vokālajam pedagogam atsvaidzināt zināšanas un gūt ierosmes.

L.Nebēdniece par dalību meistarklasē “Dzirkstelei” uzsver: “Skatpunkts, lai paraudzītos uz sevi no malas, bija tieši tas, kas mums ir nepieciešams. Tas, kā Linda prata mums paskaidrot, bija ļoti noderīgi. Viņa prata mūs iedvesmot un pamudināt padomāt par to, kam esam aizmirsuši pievērst uzmanību. Piemēram, tam, kāds ir katra kolektīva pastāvēšanas mērķis. Šis bija saliedējošs pasākums. Noteikti ņemsim vērā visus saklausītos ieteikumus. Paldies!”

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide