Linda Riņķe stāsta par saviem piedzīvojumiem 3.grāmatā 2

Laikā, kad Ziemassvētku noskaņa izzūd un Jaunā gada rīts straujiem soļiem tuvojas, 27. decembrī Gulbenes novada bibliotēkā viesojās rakstniece, ceļotāja un māksliniece Linda Riņķe, lai stāstītu par savas 3. grāmatas “Kā sprīdīte mājās pārnāca” piedzīvojumiem.


Daloties ar pasaules apceļošanas laikā gūtajiem mirkļiem un iespaidiem, no Lindas staroja enerģija, drosme tikt galā ar jauniem izaicinājumiem un vēlme savā dzīvē piedzīvot ik dienu.


Jaunzēlande bija zīmīgs pieturas punkts Lindas ceļā, jo tur krustojās viņas ceļi ar Serhio, nu jau Lindas vīru. Tālākais ceļa gājums tika mērots roku rokā – izbaudīti Jaunzēlandes aitu “apēstie kalni”, pieredzēta Singapūras modernā elpa, Malaizijas dārdzība, Taizemes kanāli ar brangajiem rāpuļiem tajos, gūti neaizmirstami iespaidi par Kambodžas bagātīgo kultūru, kā arī piedzīvotas tradicionālas Indiešu kāzas. Neraugoties uz daudzajām grūtībām, kas saistās ar niecīgo budžetu ceļošanas laikā, ne vienmēr ērtajām guļvietām, kā arī dažādiem emocionālajiem pārdzīvojumiem, Linda spēj koncentrēties uz savu mērķu sasniegšanu un pozitīvu emociju gūšanu.


Šobrīd Linda lielāko daļu savu ikdienu pavada Spānijā, tomēr Latvija joprojām ir vieta, kur atgriezties, lai sajustu dzimto zemi, cilvēkus, savējo siltumu un skāvienus. Linda ir mūsu novadniece, no kuras ir vērts mācīties spēju pieņemt dažādo, pielāgoties situācijām un neapstāties pie savām dzīves laikā uzkrātajām ērtībām, bet piedzīvot ko jaunu.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

andante

Pasaule ir vaļā,ja maciņš atļauj ,tad katrs var ceļot kur vien vēlas.Nav jāklausās te vienas dāmas prātuļojumi un jāskatās diapozitīvi.

pirms 2 gadiem, 2018.12.29 08:17

Pēteris

Šis laikam gan nebūs tāds gadijums. Te viss ar galvu un rociņām sagādāts.

pirms 2 gadiem, 2018.12.30 14:47

Kultūra un izklaide