Litenē Ziemassvētku vecītis - pēc pieprasījuma 1

Litenes tautas nams rīko akciju "Ziemassvētku vecītis pēc pieprasījuma". “Laikā, kad nedrīkstam pulcēties kopā, neaizmirsīsim, ka Ziemassvētki jau nekur nav pazuduši. Tie būs, varbūt mazliet citādāki,” rakstīts Litenes tauta nama “Facebook” profilā. Tie, kuriem nebūs citas iespējas tikties ar Ziemassvētku vecīti, ir aicināti izmantot šo iespēju laikā no 11. līdz 30. decembrim (izņemot 24.decembri). Tikties ar Ziemassvētku vecīti varēs pie Litenes pagasta lielās egles. Viss notiks, ievērojot valstī notiektos drošības pasākumus. Tikšanās ar Ziemassvētku vecīti katrai ģimenei notiks atsevišķi. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 29119765.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Skolnieciņš

Ir palikušas 4 nedēļas līdz Ziemas saulgriežiem. Šis ir īstais laiks, lai lūgtu Latvju Dievu aizsardzību sev un savai dzimtai. Atcerēsimies savu senču varenību un viedumu. Iedegsim zaļu svecīti skaistā māla šķīvītī uz palodzes par godu Dabas Mātei. Savā privātajā mežiņā uz svētakmeņa noliksim cienastu Latvju Dieviem. Baltmaizes klaipu, četras saujas graudu, vārītu olu un ābolu, sagrieztu četrās daļās. Pieliekot plaukstu pie koka, lūgsim Latvju Dievus. Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte dāvā dzimtai veselīgumu, možumu un gribasspēku. Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons aizsargā dzimtu no nelaimēm un nelabvēļiem. Lūgsim Laimu, lai Laima dāvā dzimtai finansiālu labklājību, saskaņu un prieku. Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte dāvā dzimtai ilgu mūžu. Godināsim Latvju Dievus šajā īpašajā laikā.
Veiksmi un labklājību vēlot, Skolnieciņš [Latvju Dievu dēls]
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
#ticība #sentēvi #PozitīvāDomāšana #optimisms #DzimtasAizsardzība #LatvjuDievi #Pērkons #Māra #Laima #LatvjuDievuSvētība #veiksme #labklājība #auglība

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.29 18:37

Kultūra un izklaide