Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Litenes pagastā - jauns aktīvās atpūtas pakalpojums "lāzertags" 5

No oktobra Litenes pagastā darbojas lāzertags - pirmais un vienīgais šāda veida aktīvās atpūtas pakalpojums novada teritorijā - LaserTag LITENE, informē SIA „LaserTag LATGALE” valdes priekšsēdētāja Linda Pastare.


"Lāzertags ir aizraujoša komandu spēle, kas vizuāli līdzinās peintbolam vai airsoftam. Lielākā atšķirība ir tā, ka lāzertags ir nesāpīgs, pilnīgi drošs spēlētājam, kā arī apkārtējai videi. Gulbenes novada apkaimē šis ir vienīgais šāda veida pakalpojums, ar kuru var nodarboties visa vecuma cilvēki, kā arī lieliski papildina dzimšanas dienu, vecpuišu/vecmeitu ballītes un citus atraktīvus pasākumus. Jaunā arēna atrodas 15 kilometru attālumā no Gulbenes, 3 kilometrus no Litenes, P35 ceļa malā, viegli piekļūt," stāsta L.Pastare.

Piebilstams, ka SIA „LaserTag LATGALE” darbojas kopš 2017.gada. Uzņēmums dibināts Kārsavā, bet savas darbības pirmajā gadā tika saprasts, ka nepieciešams savu darbības teritoriju paplašināt. Tā 2018.gadā tika atvērta spēles arēna Rēzeknē.

"LaserTag LITENE būs trešā uzņēmuma arēna, kura darbosies visa gada garumā un piedāvās arī izbraukuma spēles visā Latvijas teritorijā," piebilst L.Pastare.

Projekts tika īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” un pamatojoties uz biedrības “SATEKA” izstrādātās sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju 2015.- 2020.gadam.


Pievieno komentāru

Komentāri 5

Es

Dīvaini, vēl neviens neko sliktu nav paspējis uzrakstīt...pat ne pamācīt, kā lāzertagi jārīko vai ka Litenē tam vispār nav jābūt, vai kāpēc jāmet tāda nauda ārā, tāpēc jau iedzīvotāji nenāks atpakał uz novadu dzīvot!

pirms 11 mēnešiem, 2019.10.14 16:46

jaa

Tieši to pašu domāju. Parasti jau uzreiz ir pirmās negācijas un teju neveiksmes vēlējumi

pirms 11 mēnešiem, 2019.10.14 19:02

Laikam

Var būt Dzirksele virsrakstu nepareizu ielikusi, var būt vajadzētu- Uzńēmēju arbalstam paredzētā nauda iztērēta izklaižu rīkošanai!

pirms 11 mēnešiem, 2019.10.14 22:43

Kārlis

Noiets etaps, vairs nav pieprasījuma! Bija gadus 5 atpakaļ. Tas vairs nevienu nepārsteidz. Lai veicas!

pirms 11 mēnešiem, 2019.10.15 05:59

nejēdzība

Veikli, roku ietrenējuši projektu rakstītāji 'apgūst' jevrōpas fondu naudu,paši sevas kabatas arī neaizmirst,bet pārējo naudu nolaiž kanalizācijā.

pirms 11 mēnešiem, 2019.10.15 09:58

Kultūra un izklaide