Litenieši lepojas ar liepceliņu

Valsts svētku nedēļā alus darītava “Cēsu alus” uzsāka kampaņu “Mūsu lepnums”, aicinot tajā iedzīvotājus pieteikt un balsot par tām vietām, ar ko lepojamies savā novadā vai pagastā.

Akcijā ir pieteikts arī liepceliņš, kas atrodas Litenes pagastā. Par to ir iespējams arī nobalsot.

“Akcija sniedz iespēju ikvienam pieteikt arī citas iemīļotas vietas, kuras citiem varbūt ir mazāk zināmas, taču gulbeniešiem iemīļotas, arī uzzināt par jaunām un iepriekš neapmeklētām vietām citur Latvijā. Kampaņa norisinās līdz 31. decembrim un janvārī populārākās Latvijas vietas, ar ko lepojas mūsu valsts iedzīvotāji, tiks iekļautas unikālā “Mūsu lepnuma” kolekcijas kartīšu komplektā, ko varēs iegādāties katrs,” informē tūrisma informācijas speciāliste Andra Jermacāne.

Viņa uzskata, ka tūrisma ceļveži lielākoties popularizē jau zināmas kultūrvēsturiskā mantojuma vietas un arhitektūras pieminekļus, tomēr Latvijā ir daudz vietu reģionos, kas vēl nav plašu popularitāti ieguvušas.

Balsot par iemīļotajām vietām un tās pieteikt ir iespējams internetā “www.draugiem.lv (cesualus)”, kā arī “www.facebook.com.(cesualus)


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide