Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lizuma “cālēni” apliecina dziedātprasmi

Lizuma kultūras namā Lieldienās notika mazo vokālistu konkurss "Lizuma cālis 2012". Tajā piedalījās seši mazie dziedātāji, kuri apliecināja, ka Lizumā aug dziesmu mīloša jaunā paaudze. Vairāk foto šeit.

Lizuma kultūras nama vadītāja Elita Dūte stāsta, ka konkursā noteikts viens uzvarētājs, bet pārējie saņēmuši balvas dažādās nominācijās. Titulu "Lizuma cālis 2012" šoreiz ieguva Aleksa Galviņa. Elza Dūte tika nominēta kā "Mākslinieciskākā cālīte", Lūkass Bazaveli tika godināts nominācijā "Perspektīvākais cālis", Rihards Ansbergs ieguva "Elegantākā cāļa" titulu. Četrus gadus vecā Megija Salmiņa, lai mazinātu satraukumu, savu priekšnesumu izpildīja, sēžot klēpī tētim, un ieguva titulu "Ģimeniskākais cālis". Savukārt Rainers Pops konkursā atklāja, ka ir spēcīgas balss īpašnieks. Viņš ieguva titulu "Brašākais cālis".  

Pasākumu vadīja Jānis Pūcītis, kurš uz laiku bija iejuties Karlsona lomā. Viņš aprunājās un iedrošināja katru konkursa dalībnieku.

 

Dziedātāju sniegumu vērtēja Lizuma pagasta pārvaldes vadītājs Uģis Aigars, Lizuma mūzikas skolas skolotāja un vairāku mākslinieciskās pašdarbības kolektīvu vadītāja Anita Ledaine, Lizuma vidusskolas sākumskolas mūzikas skolotāja Iveta Gjača, kā arī Gulbenes rajona "Cālis 1997" Artūrs Ločmelis.

 

"Mazo vokālistu konkurss Lizumā notika otro gadu, tāpēc domāju, ka nākamajā gadā organizēšu citādāku konkursu. Iespējams, ka tas būs līdzīgs jau zināmajam konkursam "Balss pavēlnieks", lai tajā varētu piedalīties dažāda vecuma bērni, jo šogad visus mazos konkursantus konkursam gatavoja Lizuma vidusskolas sākumsskolas mūzikas skolotāja Inga Sebre. Ja dziedātāju vecums būtu dažāds, tad priekšnesumu sagatavošanā varētu iesaistīt arī citus muzikālos pedagogus," saka E.Dūte.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide