Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lizuma pagastā atklāj jauno pašdarbības sezonu

Lizuma kultūras namā 27.oktobrī  sirsnīgā un draudzīgā noskaņā tika atklāta jaunā 2018./2019.gada pašdarbības sezona, atskatoties uz pagājušajā sezonā padarīto, Lizuma pagasta facebook.com profilā informē Lizuma pagasta kultūras nama vadītāja Elita Dūte.

"Par patiesu un radošu darbu aizvadītājā pašdarbības sezonā suminājām pašdarbības kolektīvu dalībniekus: Dināru Popu, Andri Kozulu, Evu Āboliņu, Sandru Klimonu, Gunu Vaivari, Rasu Roziņu, Inesi Abariņu, Jāni Dimantu un Aigaru Ozoliņu. Aplūkojot ekspozīciju “Lizumnieši Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētkos”, atklājām, ka Latvijas 100 Dziesmu un Deju svētku kustībā iesaistījās 100 Lizuma kultūras nama pašdarbnieki. Lizuma pagasta pārvaldes vadītājs Uģis Aigars pateicās par aizvadītās sezonas darbu un ir lepns par kuplo dalībnieku skaitu Dziesmu un Deju svētkos. Izskanēja daudz labu vārdu, kuri veltīti pašdarbniekiem, kolektīvu vadītājiem, kultūras darbiniekiem un ekspozīcijas veidotājai Vairai Briedei. Mūsu pagasta cilvēkiem piemīt talants spēt labu ieraudzīt, sadzirdēt un to pateikt," raksta E.Dūte.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide