Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lizuma pagastā seniorus godina skaistajās jubilejās 1

Lizuma pagastā jau vairākus gadus tiek rīkota lielo jubileju balle, kurā godina tos pagasta ļaudis, kas sasnieguši 65, 70, 75, 80 un vairāk gadu jubileju. Šogad godināšanas pasākums notika martā, kad bija paredzēts sveikt 11 jubilārus. Diemžēl veselības un citu objektīvu apstākļu dēļ tajā piedalījās tikai četras jubilāres.

65 gadu jubilejā tika sveikta Veronika Dīvāne-Žīgure, 70 gadu jubilejā – Maiga Ķikuste, 75. dzimšanas diena apritējusi Dainai Biteniecei, bet 80. – Ilgai Gaugerei.

Pasākuma dalībniecēm laba vēlējumus teica Lizuma pagasta pārvaldes vadītājs Uģis Aigars. Apsveicēju pulkā bija arī Lizuma pagasta senioru darba grupa, kā arī radinieki, draugi un paziņas.


„Pasākumā katru jubilāru iepazīstinājām ar vērtējumu, kādu par viņiem devuši lizumnieši, kā arī aicinājām parakstīties Goda grāmatā.


„Velēnmuižas muzikanti” jubilāriem tradicionāli veltīja kādu dziesmu. Ja mums izdodas jau iepriekš uzzināt, kāda dziesma jubilāram patīk, tad godināšanas pasākumā tiek atskaņota tieši tā,” stāsta Lizuma pagasta kultūras nama vadītāja Elita Dūte. Jubilejas pasākums nav iedomājams arī bez kopīgi baudītas svētku tortes.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

a+++@inbox.lv

Prieks par Lizumu, lizumiešiem un cilvēcīgo pagastveci.

pirms 5 gadiem, 2014.04.04 18:08

Kultūra un izklaide