Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lizumā runās par grāmatām un turpmāk darāmo

Lizuma kultūras namā 12.septembrī, sākot no pusdienlaika, valdīs rosība, jo uz tikšanos ar dzeju aicināti gan bērni, gan pieaugušie, bet pēcpusdienā par savām problēmām diskutēs seniori.

Lizuma kultūras nama vadītāja Elita Dūte informē, ka pulksten 13.00 uz sarunu par dzeju bērnus aicinās aktrise Dzintra Duka-Maisaka, bet pulksten 13.20 sāksies leļļu teātra izrāde "Pasaka par Diegabiksi" pēc rakstnieka Žaņa Grīvas pasakas motīviem. Gan uz leļļu teātra izrādi, gan uz Jērcēnu dzejas teātra iestudēto Mārtiņa Freimaņa mistēriju "Nesaprasto cilvēku zemē", kas sāksies pulksten 19.00, būs jāiegādājas ieejas biļete.  

Visu dienu darbosies arī grāmatu apmaiņas galds.

 

Savukārt Lizuma pagasta pensionāri uz sarunu par paveikto un turpmāk darāmo aicināti pulksten 16.00. Uz šo tikšanos ir aicināti ne tikai pensionāri, bet arī iedzīvotāji, kuri ir devušies priekšlaicīgā pensijā. "Tiks ievēlēts jauns pensionāru sabiedriskās dzīves organizētājs. Pensionāriem būs iespējams uzdot jautājumus Lizuma pagasta pārvaldes vadītājam Uģim Aigaram, Gulbenes novada pensionāru biedrības "Atspulgs 5" priekšsēdētājai Annai Vīgantei un Lizuma kultūras nama vadībai," stāsta E.Dūte. Transporta nepieciešamību pensionāru nokļūšanai uz tikšanos lūdz pieteikt pa tālruni 29477005 vai 644976375.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide