Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lizumā tiekas senioru vokālie ansambļi

Ar latviešu tautai zināmo tautasdziesmu 3.martā iesākās senioru vokālo ansambļu koncerts Lizumā, kur piedalījās 14 vokālie ansambļi no Alūksnes, Balvu, Apes un Gulbenes novadiem, informē Gulbenes novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta nodaļas konsultante kultūras jomā Lauma Makare.

"Vokālo ansambļu izpildījumā klausījāmies ne tikai latviešu tautas dziesmu apdares, bet arī tautā iemīļotas estrādes dziesmas. Īpaši emocionāls izvērtās Balvu kultūras un atpūtas centra senioru vokālā ansambļa “Razdoļje” priekšnesums, kuru izpildījumā bija iespēja dzirdēt saldsērīgo balādi “Pļavas naksniņa” krievu valodā. Vairāki ansambļi koncertam bija izvēlējušies dziesmas, kurām klausītāji juta līdzi gan dziedot, gan aktīvi aplaudējot," stāsta L.Makare.

Pēc koncerta vēl ilgi Lizuma kultūras nama telpās varēja dzirdēt ansambļu čalas, sadziedāšanos. Visapkārt valdīja prieks par satikšanos.

"Koncerts “Dziedot mūžu nodzīvoju” bija īstens pierādījums, ka dziedāšanai nav vecuma ierobežojumu, galvenais ir rast dziesmai vietu gan ikdienā, gan svētkos," atzīst konsultante kultūras jomā.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide