Lustīgi tirgosies

23.jūnijā no pulksten 21.00 Litenes estrādē notiks Latvijas Radio 2 Līgovakara dižkoncerts “Līgojam Litenē!”. Savukārt šīs pašas dienas rītā ikviens interesents ir aicināts doties uz trešo Vislatvijas Jāņu gadatirgu Jaunatnes parkā, kurš norisināsies no pulksten 9.00 līdz 14.00.

Tirgū varēs iegādāties dažādus amatnieku un rokdarbnieku izstrādājumus, dāvaniņas, kā arī visu, kas nepieciešams Līgosvētku svinēšanai un svētku galdam. Savu produkciju piedāvās gan vietējie tirgotāji, gan arī ražotāji no dažādām Latvijas vietām.

Lai tirgošanās un iepirkšanās būtu lustīgāka, uz improvizētas skatuves muzicēs mūsu novada pašdarbnieki. Ikvienam būs iespēja dzirdēt Lizuma folkloras kopas “Ūdenszāles”, Stāmerienas pagasta Kalnienas sieviešu vokālā ansambļa “Vēja meitenes”, Stradu pagasta sieviešu vokālā ansambļa “Pieskāriens”, Tirzas jauktā vokālā ansambļa “Tirzmalieši”, Gulbenes kultūras centra bērnu popgrupu “Pipariņi”, “Pipari”, “Ledenes”, Lejasciema folkloras kopas “Smaržo siens”, Stāmerienas pagasta senioru vokālā ansambļa “Vakarvējš”, Druvienas bērnu popgrupas “Bukurags”, Daukstu pagasta Staru folkloras kopas “Līgo”, Līgo pagasta vokāli instrumentālā ansambļa “Jauns un traks”, kā arī Gulbenes kultūras centra pūtēju orķestra uzstāšanos. Ikviens tiek aicināts apmeklēt un baudīt tirgu Līgosvētku noskaņās.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide