Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Madonā, festivālā „Latvijas radio 2 Zelta šlāgeris” notiks Čīčas un Antesa dueta pirmatskaņojums

30. jūlijā Madonā vasaras grandiozākajā šlāgerfestivālā „LR2 Zelta šlāgeris" pirmo reizi uz vienas skatuves kopīgā dziesmā vienosies iemīļotie šlāgerizpildītāji - brālēni Dzintars Čīča un Kaspars Antess. Tieši Madonā notiks dueta jaunās dziesmas „Atkal kopā" pirmatskaņojums.

Guntara Rača un Anatolija Livčas radītā kompozīcija „Atkal kopā" būs arī tituldziesma Čīčas un Antesa kopīgajai koncerttūrei, kas rudenī apceļos visu Latviju. Priekšnesums festivālā „LR2 Zelta šlāgeris" uzskatāms par pārsteidzošā dueta dzimšanu - nepalaidiet garām!

Dzintars Čīča, vēl būdams bērns, bijis pirmais uzvarētājs Latvijas Šlāgeraptaujas vēsturē, bet šovasar atkal pārliecinoši uzvarēja Šlāgeraptaujas finālā, viņš arī pirmais pārstāvēja Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā bērniem. Bet Kaspars Antess šlāgermūzikā ienāca ar vārdiem „dzen savu laiviņu, dzen!" no paša radītās dziesmas „Neskaties atpakaļ", kas kļuva par pērnā gada otro spēlētāko dziesmu Latvijas Radio 2.

Kā zināms,30.jūlijā Madonā notiks šī gada lielākais Latvijas šlāgermūzikas festivāls "Latvijas radio 2 Zelta šlāgeris". Festivālā piedalīsies 35 country un šlāgermūzikas grupas, kā arī dažādi tautā iemīļoti šlāgerizpildītāji: KLAIDONIS, APVEDCEĻŠ, LAUKU MUZIKANTI, BALTIE LĀČI, PATRIOTI LG, KANTORIS 04, ZEĻĻI, BRUĢIS, ĒRIKS GRUZNIŅŠ, INGA un NORMUNDS, KASPARS ANTESS, SANTA KASPARSONE un daudzi citi.

Šlāgerfestivālu vadīs atraktīvais aktieris Guntis SKRASTIŅŠ.

Festivāls paredzēts 6 stundu garumā, pēc kura būs balle līdz rīta gaismai kopā ar grupām Apvedceļš, Bruģis, Jūrkant, kā arī LR2 DJ Kaspars MAURIŅŠ.

Biļetes var iegādāties Biļešu serviss kasēs, Latvijas pasta nodaļās, STATOIL benzīna uzpildes stacijās, Madonas kinoteātrī „Vidzeme", kā arī pasākuma dienā, taču jāatceras, ka iepriekšpārdošanā biļetes būs ieejamas lētāk! Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja bez maksas.

Pasākuma norises teritorijā notiks tirdzniecība ar vietējo amatnieku un ražotāju produkciju, kā arī iegādāties suvenīrus ar pilsētas simboliku. (Kontakttālrunis tirgotājiem - 26391211).

Lai padarītu šo kultūras programmu pieejamāku plašākai sabiedrībai, kā arī atbalstītu cilvēkus ar īpašām vajadzībām, projekta rīkotāji piedāvās cilvēkiem ar invaliditāti (uzrādot Invaliditātes apliecību) apmeklēt pasākumu bez maksas.

Uz tikšanos 30. jūlijā Madonas estrādē, festivālā „LR2 ZELTA ŠLĀGERIS"!

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide