Maija beigās - festivāls "Hepenings"

Gulbenes Tautas teātris 28. un 29.maijā uz mūsu pusi ir aicinājis savus draugus - citus teātru un pūtēju orķestru kolektīvus, lai piedalītos starptautiskajā amatierteātru un pūtēju orķestru festivālā „Hepenings".

Mākslas interesentiem būs iespēja skatīt izrādes, kā arī piedalīties radošajās darbnīcās un baudīt pūtēju orķestru vareno skanējumu.

Uz abu dienu izrādēm ir viena ieejas biļete - 2 Ls.  

Pirmo reizi „Hepenings" uz Gulbenes pusi aicināja 2005. gadā. Kopš tā laika pasākums ir kļuvis vērienīgāks un atpazīstamāks. 

 

"Nevaram uzņemt visus kolektīvus, kas ir izteikuši vēlmi piedalīties pasākumā. Festivāla auru veido izrādes, kas tiek spēlētas ne tikai uz kultūras nama skatuves - tās notiek ezera krastā, šķūnī, pļavā, pilsētas laukumā," stāsta Gulbenes Tautas teātra režisore Edīte Siļķēna.

 

Īpašie „Hepeninga" viesi ir teātra eksperti Valdis Lūriņš, Rita Grīnfelde un Silvija Geikena. Viņu vērtējums ir svarīgs gan režisoriem, gan aktieriem.

 

E.Siļķēna stāsta, ka katrs kolektīvs, kas ir piedalījies Gulbenes TT organizētajā festivālā, dāvanā saņem Ģirta Jogura gleznu. Ģirts ir gan gleznotājs, gan scenogrāfs, gan aktieris, kas Gulbenes tautas teātrī spēlē kopš 2003. gada.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide