Meistardarbnīcā top adventes vainagi 1

Gulbenes kultūras centra foajē pirmās adventes priekšvakarā visiem, kas vēlējās izgatavot adventes vainagu, durvis vēra meistardarbnīca „Mans adventes vainags”, pulcējot aptuveni 30 interesentus.


Meistardarbnīcas apmeklētājiem praktiskus padomus deva floristes Aivita Vizule un Antra Trusle. Par izejmateriāliem, sūnām, priežu, egļu zariem un klūgām bija gādājuši kultūras centra darbinieki, bet floristes bija parūpējušās par pērlītēm, svecīšu pamatnēm un citiem dekoriem. Arī vairāki darbnīcas apmeklētāji bija paņēmuši līdzi materiālus vainagu gatavošanai.

Lai nodarbībām piešķirtu svētku noskaņu, par karsto dzērienu, tēju un kafiju, kā arī par dažādiem našķiem – smalkmaizītēm un cepumiem - bija parūpējusies kafejnīcas „Gardums” īpašniece Inese Veismane. Viņa speciāli meistardarbnīcai bija izcepusi mandeļu cepumus, kā arī katram apmeklētājam deva iespēju pašam izgreznot savu piparkūku.


Bija iespējams iegādāties arī keramiķes Laimdotas Kliesmetes keramiku, eņģelīšus, zvaniņus, eglītes un daudz ko citu. Laimdota bija izveidojusi arī savu nelielu meistardarbnīcu, kur katrs, kas to vēlējās, varēja izrotāt keramikas eglīti, kā arī no keramiķes kā dāvanu saņemt, piemēram, sirsniņu, laimes pakavu un citu.


„Tapa daudz ļoti skaistu adventes vainagu. Kad meistardarbnīca jau gatavojās beigt savu darbību, ieradās sportistu grupa no Rīgas, kuri ar sajūsmu uztvēra darbnīcā notiekošo un arī paši izgatavoja adventes vainagu, kas aizceļoja uz Rīgu. Patīkami, ka tie, kas apmeklēja meistardarbnīcu, atzina, ka tāda ir vajadzīga. Tas arī mums liek domāt, kā šo darbnīcu veidot jau nākamajā gadā, lai visiem būtu interesenti,” stāsta Gulbenes kultūras centra direktora vietniece mākslinieciskajos jautājumos Ineta Meldere.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Nejaušais ciemiņš

Skaists pasākums, liels , liels paldies rīkotājiem

pirms 7 gadiem, 2013.12.03 18:42

Kultūra un izklaide