Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Meklē „Pagasta bibliotekāru – Gaismas nesēju” 4

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība (LNB Atbalsta biedrība) jau sesto gadu izsludina konkursu „Pagasta bibliotekārs - Gaismas nesējs".

Šogad balvas saņems bibliotekāri, kuri izveidojuši bibliotēku par sava pagasta „gaismas pili". LNB Atbalsta biedrība aicina bibliotēku lasītājus un apmeklētājus konkursam pieteikt bibliotekārus, kuri laipni un pacietīgi konsultē apmeklētājus, organizē aktivitātes dažādu vecumu un interešu iedzīvotājiem, veido bibliotēku par radošuma centru un rūpējas par mājīgu bibliotēkas vidi, kur labprāt pulcējas un pavada brīvo laiku pagasta iedzīvotāji. No katra Latvijas reģiona - Rīgas, Kurzemes, Latgales, Vidzemes un Zemgales tiks apbalvots viens bibliotekārs - Gaismas nesējs.  

LNB Atbalsta biedrības valdes priekšsēdētāja Undīne Būde: „Ticam, ka Latvijā ir daudz bibliotekāru - gaismas nesēju un bibliotēku, kuras dēvēt par gaismas pilīm! Aicinām lasītājus izmantot iespēju ar konkursa starpniecību pateikt paldies saviem bibliotekāriem, īpaši pagastos, kur nav citu kultūras iestāžu un bibliotēka ir kļuvusi par pagasta „sirdi", sabiedrisko un kultūras centru, par vietu, kur mājīgā un radošā vidē pulcēties pagasta iedzīvotājiem!"

 

Pieteikumi konkursam nosūtāmi līdz 2012. gada 23. martam Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrībai: Tērbatas ielā 75, Rīgā, LV-1001 vai uz e-pastu gaisma@gaisma.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 4

zelma

Tādas ir pilnīgi visos pagastos. Vienkārši esiet aktīvi. Pateicoties pagasta iedzīvotāju aktivitātei, pirms nedaudz gadiem šo titulu jau saņēma Galgauskas bibliotēkas vadītāja Dzidra Matīsa. Es domāju, ka arī citas ir to pelnījušas!

pirms 8 gadiem, 2012.01.18 14:26

Ieteikums

Vēlams būtu ieteikt pagasta bibliotekārus, kas ilgus gadus strādā bibliotēkā ir ir pagasta cilvēku cienīti.

pirms 8 gadiem, 2012.01.18 12:54

zinu daudzas radošas un aktīvas pagasta bibliotekāres, bet tikai vai kāds no pagastiem par viņām uzrakstīs?

pirms 8 gadiem, 2012.01.18 11:41

Kultūra un izklaide