Melnbalta publika pulcējas kopā “Gada atsitienā” (labots) 2

Jau astoto reizi tiek aizvadīta balvu pasniegšanas ceremonija "Gada atsitiens". Tika apkopotas 489 anketas, lai uzzinātu jauniešu domas par pagājušā gada svarīgākajiem notikumiem, neveiksmēm un cerībām. Uz pasākumu jaunieši ieradās, ievērojot šāgada dreskodu - balts un melns. Vairāk foto šeit. Ir video.

Šogad pasākumā veiktas pāris izmaiņas. Proti, varēja izvirzīt tikai tos, piemēram, notikumus, organizācijas, kas ir konkrēti saistītas ar Gulbenes novadu. Otrkārt, balva netiek piešķirta, ja iepriekšējo trīs gadu laikā tā jau ir saņemta konkrētā kategorijā.


Pasākumu vadīja un publiku iesildīja enerģiskais pāris Kašers un Jogita, kurus jaunieši atpazīst kā šova "O! Kartes skatuve" dalībniekus. Pasākumu interesantāku darīja mīmi no Rīgas.


Par svarīgāko "Gada notikumu 2012" jaunieši atzinuši konkursu "Mis un Misters Gulbene 2012".

 

Pasākuma organizatore Līga Vītola, saņemot balvu, uzsvēra, ka viņai ir liels prieks, ka šo pasākumu novērtē jaunieši novērtē pozitīvi. "Prieks būs censties tālāk. Jaunieši ir malači, ka uzdrošinās un piedalās. Tiem, kam nesanāca, nemetiet plinti krūmos, nāciet nākamgad un mēģiniet vēlreiz!" aicināja L.Vītola.


Jauniešu centrs "Pulss" tika atzīta kā "Gada organizācija 2012". Centra vadītāja Inga Deigele bija pārsteigta, ka balva šoreiz tikusi piešķirta Lejasciemam.


Par "Gada neveiksmi 2012" jaunieši atzinuši futbola komandas "FB Gulbene" izkrišanu no virslīgas. Balvu saņēma futbola biedrības prezidents Jānis Antaņevičs.


Gulbenes slimnīcu jaunieši atzinuši par "Gada cerību 2012". Balva tika pasniegta slimnīcas pārstāvim Marģerim Zeitmanim.


Par "Gada cilvēku 2012" jaunieši nominējuši jauniešu centra "Bāze" vadītāju Valēriju Olekšu. Saņemot balvu, Valērija uzsvēra, ka šo nomināciju vairāk ir pelnījusi Rankas jauniešu centra "B.u.M.s" vadītāja Jana Keibeniece, kura pretendē uz šo titulu jau vairākus gadus. Valērija balvu atdeva viņai, līdz ar to par "Gada cilvēku 2012" kļuva J. Keibeniece.


Nomināciju "Gada jaunietis 2012" ieguva aktīva un radoša jauniete, titula "Mis Gulbene 2012" īpašniece Indra Gailāne.


Savukārt "Lielā ieguldījuma" balvu, kuru pasniedz tiem, kas ar savu darbību ir atbalstījuši novada jauniešus, devuši zaļo gaismu jaunām iniciatīvām, kā arī veicinājuši jauniešu līdzdalību dažādās aktivitātēs, saņēma skolotāja, trenere Lāsma Gabdulļina.


Pasākuma organizatori sola, "Gada atsitiena" tradīcija netiks lauzta un pasākums notiks arī nākamgad.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Initai

Precizēsim. No virslīgas izkrita futbola komanda "FB Gulbene" , ne futbola biedrība Gulbene.

pirms 7 gadiem, 2013.01.21 12:52

Kultūra un izklaide