Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Mis un Misters Gulbene 2014": iepazīsim konkursantes! 13

Konkursa “Mis un Misters Gulbene 2014” uzvarētājus 29.novembrī noteiks žūrija, taču arī lasītāji varēs vērtēt un balsot par savām simpātijām. Iepazīstinām ar meitenēm. Šāgada skaistākos jauniešus no 31.oktobra līdz 28.novembrim varēs vērtēt arī portālā "www.dzirkstele.lv".


Aizraujas ar dejošanu


Dace Cepurīte (20 gadi) šobrīd studē Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes 2.kursā. Kad tiks absolvēta šī izglītības iestāde, Dace plāno turpināt studē, lai pilnveidotos un atrastu savu īsto dzīves piepildījumu.


Daces aizraušanās ir dejošana. Bērnībā viņa ir dejojusi sporta dejas, līdz 5.klasei arī tautiskās dejas. Vidusskolas klasēs bijusi viena no Gulbenes "Buku" karsējmeitenēm. Šobrīd dejo jauniešu centra "Bāze" deju grupā. Liela kaislība Dacei ir ceļošana. Viņu aizrauj arī viss, kas ir saistīts ar mākslu. Savulaik Dace ir absolvējusi Gulbenes mākslas skolu.


Daces dzīves moto ir: "Ja nevari to, ko gribi, gribi to, ko vari!" Cilvēkos viņa augstu vērtē prasmi dzīvot viegli. Sevi viņa raksturo kā draudzīgu, atklātu un labsirdīgu meiteni. Viņa atbalsta brīvprātīgo darbu un labestību. Pati arī daudz piedalās dažādos labdarības pasākumos un akcijās. Viņa ir ļoti aktīvs cilvēks. Šis, iespējams, bija arī viens no iemesliem, kāpēc jauniete nolēma piedalīties šī gada konkursā. "Man gribējās izmēģināt kaut ko jaunu, ko tādu, ar ko līdz šim nebiju nodarbojusies. Tā būs jauna un interesanta pieredze!" Konkursantiem viņa novēl spēku un izturību, un galvenais, lai nepadodas, bet iztur līdz galam.


Galvenais ir būt kustībā!


Dana Vasiļenko (18 gadi) mācās Āgenskalna Valsts ģimnāzijas 12.klasē (programmā ar bioloģijas un ķīmijas novirzienu). Šobrīd viņas galvenais mērķis ir ar augstiem rezultātiem absolvēt ģimnāziju, lai pēc tam varētu uzsākt studijas augstskolā.


Kopš trīs gadu vecuma Dana dejo tautiskās dejas. Šobrīd viņa dejo deju kolektīvā “Litenietis”. Dana ir absolvējusi Gulbenes mūzikas skolu. Jauniete arī aktīvi sporto. Šobrīd viņa vairāk ir pievērsusies vieglatlētikai. “Ja ir kāds brīvs brīdis, es labprāt arī šuju un modelēju, reizēm spēlēju klavieres. Man ļoti patīk aktīvs dzīvesveids. Labprāt pavadu laiku ar ģimeni. Mūsu ģimenei kopīga aizraušanās ir motokross, arī es esmu aktīva līdzjutēja,” stāsta Dana.


Par sevi jauniete saka, ka viņa ir komunikabla, atsaucīga, izpalīdzīga, mērķtiecīga. Viņas moto: “Nav nozīmes, uz kurieni steigties, galvenais ir būt kustībā!”


Šo konkursu Dana sauc par avantūru, kurā viņa iesaistījusies draugu un paziņu iedrošināta. Viņa atzīst, ka konkursā gūtā pieredze būs milzīgs ieguvums. “Domāju, ka tas būs ļoti skaists un neaizmirstams pasākums gan mums, konkursantiem, gan arī skatītājiem!” saka Dana. Vērtējot pārējos konkursantus, viņa atzīst, ka katrs jaunietis, kurš piedalās konkursā, ir pietiekami spilgta personība, lai jebkuram būtu izredzes uzvarēt. “Šajā laikā mēs pilnveidosimies un mainīsimies ārēji, bet iekšēji novēlu visiem saglabāt sevi un savu personību!”


Galvenā vērtība ir ģimene


Elīza Ļistopada (18 gadi) mācās Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas 12.klasē ar matemātikas novirzienu. Kopš bērnības viņas lielākā aizraušanās ir dejošana. Jau bērnudārza laikā viņa ir dejojusi gan tautiskās, gan arī sporta dejas, vēlāk arī pati veidojusi dažādas dejas. Elīza ir absolvējusi mūzikas skolu un brīvajā laikā labprāt spēlē klavieres. Šogad absolvēs arī sporta skolu. Kopš četru gadu vecuma viņa darbojas modes studijā, ir piedalījusies dažādos gan Latvijas, gan starptautiskos konkursos un guvusi godalgotas vietas.


Elīzas galvenā vērtība ir ģimene. Viņa vienmēr cenšas atrast laiku sev tuviem un mīļiem cilvēkiem. Sevi jauniete raksturo kā izpalīdzīgu, aktīvu, dejisku un muzikālu cilvēku. Elīzas moto: "Ņem no dzīves visu, ko tā dod." Šobrīd viņas svarīgākais mērķis ir ar labiem mācību rezultātiem absolvēt 12.klasi, pēc tam noteikti turpinās izglītoties, studējot augstskolā. "Man padodas eksaktās zinātnes un patīk arī mūzika un māksla, būs jāpieņem lēmums, kuru ceļu izvēlēties!" saka konkursante.


Elīza vienmēr ir zinājusi, ka piedalīsies konkursā "Mis un Misters Gulbene", kad pienāks viņas laiks. "Tas ir tas, kas man patīk un arī interesē! Man šķiet, ka visi šīgada konkursanti ir ļoti līdzvērtīgi un iespēja uzvarēt ir katram. Lai arī kāds beigās būs titulu sadalījums, es ceru, ka uzvarēs draudzība! Pārējiem konkursantiem novēlu izturību un veiksmi. Mums visiem kopā ir jāizveido lielisks šovs!"


Vienmēr smaidīga


Arita Piļka (18 gadi) mācās Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas 12.klasē. Pēc ģimnāzijas absolvēšanas savu dzīvi viņa vēlas saistīt ar stomatoloģiju. Viņa cer, ka izdosies iestāties Rīgas Stradiņa universitātē un studēt izvēlēto specialitāti.


Brīvajā laikā Arita dejo deju kolektīvā “Rūsiņš”, nodarbojas ar skriešanu un vingrošanu. “Es arī daudz lasu grāmatas. Kad man ir iedvesma, arī pati rakstu etīdes un dzeju,” stāsta Arita. Viņa labprāt arī palutina savus mīļos cilvēkus ar paštaisītiem gardumiem.


Dzīvē Arita dodas ar moto: “Es zinu, ko es gribu.” Par sevi viņa saka, ka ir smaidīga, sabiedriska un pašpietiekama. “Esmu laimīga, ka man ir tik brīnišķīgi vecāki, vecvecāki, radinieki, uzticami draugi un mīļotais cilvēks!” saka jauniete.


Arita atklāj, ka līdz pēdējam brīdim šaubījusies, vai viņa ir piemērota šim konkursam, taču krusttēva sieva aizsūtījusi konkursam pieteikumu par viņu un tad jau vairs nekas cits nav atlicis, kā piedalīties. “Tagad esmu priecīga, ka esmu šeit. Priecājos par iespēju iegūt jaunus draugus, skatuves pieredzi un jaunas prasmes.” Protams, arī Arita justos gandarīta par uzvaru, taču tas nav bijis viņas mērķis, nākot uz konkursu. “Es vēlos izbaudīt šo laiku un novēlu to darīt arī citiem! Visiem novēlu šo laiku censties piepildīt ar laimīgiem notikumiem un atrast skaisto it visā, kas ar mums notiek!”


Pilnveidojas dažādās radošās izpausmēs


Alise Borodkina (20 gadi) studē Latvijas Universitātes Paula Stradiņa medicīnas koledžas 1.kursā par sociālo rehabilitētāju. Pēc šīs izglītības iestādes absolvēšanas viņa vēlas turpināt izglītošanos.


Kopš bērnības Alisei patīk spēlēt teātri. Pēc 10.klases absolvēšanas viņa devās uz Valmieras Valsts ģimnāziju, lai mācītos teātra klasē. Viņa vienmēr ir centusies pilnveidot sevi dažādās radošās izpausmēs. Savulaik mācījusies arī mūzikas skolas vijoles klasē. “Brīvajā laikā labprāt darinu sev rotaslietas, lasu arī grāmatas, jo man patīk uzzināt kaut ko jaunu,” saka Alise.


Jaunietes dzīves moto ir: “Dots devējam atdodas.” “Jo vairāk es cenšos neatteikt cilvēkiem un darīt labu, jo vairāk man ir sajūta, ka kādreiz tas man tiešām nāks atpakaļ.” Alisei patīk palīdzēt citiem. Viņa ir arī apķērīga, zinātkāra, mērķtiecīga, vienmēr cenšas sasniegt visu, kas ir iecerēts,.


Konkursā Alise nolēmusi piedalīties, lai pierādītu gan sev, gan citiem, uz ko viņa ir spējīga un varbūt arī lai atklātu sevī kādas jaunas prasmes, ko līdz šim nav pamanījusi. “Citiem konkursantiem novēlu nedomāt tikai par uzvaru, bet gan izbaudīt šo laiku un ņemt visu, ko šis konkurss mums sniedz, lai beigās sajustu gandarījumu, ka visi kopā esam paveikuši grandiozas lietas! Es par uzvaru nedomāju, esmu nākusi, lai dotu sev stimulu pilnveidoties un attīstīties!”

Pievieno komentāru

Komentāri 13

Arita Piļka

Liels paldies, smaidu! :) (hug)

pirms 5 gadiem, 2014.11.02 15:02

:)

Lai veicas Dacei! Viņa no šī gada pretendentēm vissakarīgākā un sirsnīgākā!

pirms 5 gadiem, 2014.11.04 22:30

Sanita

Mēs par Danu, jo viņa ir vislabākā, lai Tev veicas un izdodas!!!

pirms 5 gadiem, 2014.11.10 15:11

Bijusī gulbeniete.

Es noteikti par Aritu. Vienmēr smaidīga, pozitīva un ļoti skaista meitene. Turies! Vēlu veiksmi! :))

pirms 5 gadiem, 2014.11.15 19:32

Kintija

Arita tiešām ir smaidīgs, sirsnīgs cilvēciņš.
Lai veicas!!!

pirms 5 gadiem, 2014.11.21 18:22

Kultūra un izklaide