Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Mis un Misters Gulbene 2014": iepazīsim konkursantus! 11

Konkursa “Mis un Misters Gulbene 2014” uzvarētājus 29.novembrī noteiks žūrija, taču arī lasītāji varēs vērtēt un balsot par savām simpātijām. Iepazīstinām ar puišiem. Šāgada skaistākos jauniešus no 31.oktobra līdz 28.novembrim varēs vērtēt arī portālā "www.dzirkstele.lv".

Kirils Stepanovs (18 gadu) mācās Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas 12.klasē. Viņu aizrauj dažādas sportiskas nodarbes. Kirils labprāt pavada laiku svaru zālē, spēlē volejbolu, jau 10 gadus ir saistīts arī ar futbolu. Pārstāvot Gulbenes komandas, viņš ir spēlējis gan 1.līgas, gan 2.līgas, gan arī novada čempionātā. Par sevi Kirils saka, ka viņš ir smaidīgs, jautrs, nenopietns, taču arī izpalīdzīgs, mērķtiecīgs un gudrs jaunietis. Viņa dzīves moto ir: “Lai arī kas notiktu - labs vai slikts, smaidi, jo tad dzīve pasmaidīs tev.”


Pēc 12.klases absolvēšanas Kirils noteikti vēlas turpināt studijas augstskolā. Viņa mērķis ir kļūt par fizioterapeitu. “Noteikti vēlos iegūt augstāko izglītību, un tad jau arī laiks rādīs, kur vedīs mans ceļš,” saka puisis.


Konkursā “Mis un Misters” Kirilam piedāvāja piedalīties konkursa organizatore Līga Vītola, bet pēc tam pieņemt šo izaicinājumu viņu mudināja arī tuvinieki. Šobrīd viņš jau ir sapratis, ka, piedaloties konkursā, visi konkursanti noteikti būs ieguvēji, jo varēs apgūt daudz ko jaunu. Pats Kirils ļoti cer, ka daudz labāk varēs apgūt dejošanas prasmes. Viņš cer, ka visiem kopā konkursantiem izdosies radīt skaistu šovu. Pats viņš netiecas par katru cenu uzvarēt, taču tāpat kā visi būtu priecīgs par uzvaru.Matīss Brenčs (18 gadu) šobrīd mācās Malnavas koledžas 3.kursā par autoelektriķi. Kopš bērnības viņš dejo tautiskās dejas, šobrīd dejo Stāmerienas jauniešu deju kopā “Poga”, nesen pievienojies arī Gulbenes kultūras centra jauniešu deju kolektīvam “Sauleszaķis”. “ Man patīk aktīvs dzīvesveids. Es labprāt sportoju, ar draugiem spēlēju futbolu, kādreiz trenējos basketbolā, bet pēdējā laikā esmu pievērsies ielu vingrošanai,” stāsta Matīss. Kopā ar draugiem vai ģimeni viņam patīk apceļot Latviju un redzēt skaistas vietas.


Raksturojot sevi, Matīss saka, ka viņš ir draudzīgs, atraktīvs, runātīgs, arī spītīgs, taču šī īpašība vairāk izpaužas mērķtiecībā – viņš cenšas sasniegt visu, kas ir iecerēts. Matīsa dzīves moto ir: “Nedarīt citiem to, kas pašam nepatīk.” Viņa nākotnes plānos ietilpst Malnavas koledžas absolvēšana un studijas augstskolā. Matīss stāsta, ka viņš labprāt studētu tehniskās zinātnes vai arī kaut ko, saistītu ar sportu.


Konkursā jaunietis piedalās, lai iegūtu jaunus draugus, pilnveidotu sevi, papildinātu skatuves pieredzi un dejotprasmi. Viņš uzskata, ka iespēja uzvarēt konkursā ir ikvienam, arī viņš būtu gandarīts par uzvaru. Saviem konkursa biedriem viņš novēl veiksmi un labu dejas soli.Elvijs Smirnovs (18 gadu) mācās Malnavas koledžas 3.kursā, kur apgūst autoelektriķa specialitāti.

Jau 11 gadus viņš dejo tautiskās dejas. Šobrīd dejo Gulbenes kultūras centra jauniešu deju kolektīvā “Sauleszaķis”. Elvijs ir arī sportisks jaunietis. Brīvajā laikā labprāt apmeklē svaru zāli, kādreiz spēlējis futbolu. Viņš ir aktīvā dzīvesveida piekritējs.


Sevi Elvijs raksturo kā miermīlīgu, jautru, mērķtiecīgu, izpalīdzīgu, draudzīgu un komunikablu cilvēku. Viņas dzīves moto: “Nekad neapstāties pie sasniegtā, bet doties uz priekšu.” Pēc Malnavas koledžas absolvēšanas Elvijs vēlas pievērsties darba meklējumiem, taču viņa mērķis ir arī iegūt augstāko izglītību. Viņš vēlas studēt Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā.


Konkursā Elviju pamudinājušas piedalīties viņa abas māsas, taču tagad, kad jau ir aizvadīts pirmais sagatavošanās mēnesis, jaunietis ir sapratis, ka konkursa gaitā varēs gūt daudz jaunu un nebijušu prasmju un zināšanu, kas viņam palīdzēs sevi pilnveidot. “Esmu sapratis, ka man tas patīk. Tā būs jauna dzīves pieredze!” saka Elvijs.Andris Paņins (18 gadu) mācās Gulbenes 2.vidusskolas 12.klasē. Pēc vidusskolas atestāta iegūšanas Andris plāno doties uz Rīgas Stradiņa universitāti vai Latvijas Universitāti, lai studētu jurisprudenci. Viņa sapnis kopš mazotnes ir bijis kļūt par juristu.


Brīvajā laikā Andris labprāt nodarbojas ar sportu. Bērnībā viņš darbojās brīvās cīņas sekcijā, pēc tam pievērsās basketbolam, nodarbojās ar boksu. Neilgu laiku jaunietis dejojis arī tautiskās dejas.


Sevi Andris uzskata par jautru, dzīvespriecīgu, izpalīdzīgu jaunieti. Viņš ir arī neatlaidīgs un mērķtiecīgs, kā arī labs kompanjons. Dzīvē jaunietis vadās pēc divām atziņām: “Esi tu pats!” un “Katrs pats savas laimes kalējs!”


Konkursā “Mis un Misters” Andri pamudināja piedalīties vecāki. Arī viņa draugi ir piedalījušies iepriekšējos konkursos. “Tagad esmu sapratis, ka konkurss ir lietderīgs katram jaunietim. Tā ir lieliska iespēja sevi pilnveidot un iemācīties kaut ko jaunu. Tas turklāt ir arī arī azartisks un interesants piedzīvojums, un man tas patīk!” saka konkursants.


Andris ir pārliecināts, ka katra jaunieša mērķis, nākot uz konkursu, ir uzvarēt. Saviem biedriem viņš novēl, lai ir spēks cīnīties.Jānis Stībelis (23 gadi) šobrīd strādā Rīgas Centrālcietumā par Apsardzes daļas apsargu. Viņš ir jaunākais inspektors. Pirms tam zināšanas un profesionālās iemaņas viņš apguvis Ieslodzījuma vietu pārvaldes mācību centrā. Jāņa mērķis ir iegūt arī augstāko izglītību, jo tā pavērs plašākas iespējas karjeras izaugsmei.


Jāņa aizraušanās ir sports. Savulaik viņš ir beidzis sporta skolu. Brīvajā laikā puisis aizraujas ar florbolu, spēlē gan Gulbenes, gan Rīgas komandā. Viņam patīk arī futbols un volejbols. Agrāk dejojis arī deju kolektīvā “Rūsiņš”, taču diemžēl no šīs nodarbes nācies atteikties, jo bijis grūti savienot ar darbu.


Jānis stāsta, ka viņa lielākā vērtība ir ģimene. Sevi viņš raksturo kā pozitīvu, atvērtu, atklātu, vienmēr smaidīgu un pretimnākošu cilvēku. Ja kādam būs nepieciešama palīdzība, viņš to nekad neatteiks. Viņa dzīves moto: “Visiem ir vienādas iespējas. Viss atkarīgs tikai no sevis paša.”


Piedalīties konkursā Jāni pamudinājusi mamma. Dienu pēc konkursa fināla Jāņa mamma svinēs dzimšanas dienu, tādēļ viņa dalība konkursā mammai būs kā dāvana dzimšanas dienā. Jānis ir pārliecināts, ka konkursā visi jaunieši iegūs jaunu pieredzi un prasmes, kas noteikti noderēs arī turpmāk. “Tā mums visiem ir laba iespēja pilnveidoties!” saka jaunietis.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Aada!

paninam pilniigi garaam.Ja nu mammiite uzpirks zuuriju-tad cita runa!

pirms 5 gadiem, 2014.11.18 19:17

Mudiite

Panins uzvares un es vinu apbalvosu personiigi...
#420

pirms 5 gadiem, 2014.11.19 10:36

riiida

Elvijs ir vis cienīgākais uzvarēt, pārējie - pretīgas skābenes :P

pirms 5 gadiem, 2014.11.20 23:00

Mamma

Jums neliekas, ka te notiek kaut kas nelegals?
Kapec un ka Paninam ir tik daudz balsu.
IP Adreses maina?
Nevienu nemoka tads jautajums!?

pirms 5 gadiem, 2014.11.26 15:56

Aina

Paņinam mamma palīdz ar draudzenēm. Kāds pazīstams teica, ka esot saņēmis no viņa mamma ķēdes vēstuli draugos.lv ar lūgumu nobalsot.

pirms 5 gadiem, 2014.11.28 20:28

Kultūra un izklaide