Mūsējais atkal ir realitātes šovā 8

Dairis Mežulis no Līgo pagasta iekļuvis realitātes šovā “Lauku sētā”.

Pirms gada “Dzirkstele” rakstīja, ka šajā šovā piedalījās trīs puiši no Gulbenes novada. Tie bija Intars Sarmulis no Stāķiem, Kristaps Priedītis no Kalnienas un bijušais sinolietis Jānis Paass.

D.Mežulis, kurš šova gaisotni izbaudīja šosezon, ir 40 gadus vecs laucinieks, kurš ikdienā strādā saimniecībā, un viņa spēks un zināšanas šovā teju visos lauku darbos ļoti noder puišu komandai. Viņš simpatizē arī meitenēm, kuras, iespējams, redzot viņa spēku, to izmantos savā labā.

Dairis “Dzirkstelei” stāsta, ka šovam vēlējies pieteikties jau trīs gadus. Bet tā kā bijis prom Norvēģijā, nesanācis. Šogad atgriezies mājās, pieteicies un nevienam par to nav teicis. “Zināju, ka tikšu šovā. Tēvs, uzzinot, ka piedalīšos, atbalstīja. Teica, lai izmēģinot spēkus. Un spēka ziņā gulbenieši ir stiprākie. Gribēju sevi pārbaudīt, jo man ir 40 gadi, bet tur bija arī jauni puiši. Fiziski biju spēcīgākais,” stāsta D.Mežulis.
Viņš nenoliedz, ka šī ir pirmā un arī pēdējā reize, kad viņš piedalās šovā. “Domāju, vieglu vasaru pavadīšu, bet nesanāca. Izbaudīju. Pietiek. Bija fiziski un psiholoģiski smagi,” pie šādiem secinājumiem nonācis D.Mežulis.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Jana

Ko nozīmē- izmēģināt spēkus? Atklāti sakot, var tikai apbrīnot tos, kuri grib piedalīties tādā balagānā.

pirms 2 gadiem, 2018.09.23 17:51

Saimnieks

Jana, Tu lasīto vispār uztver? Ne jau dalībnieks "izmēģināja spēkus", bet viņa tēvs, uzzinot, ka piedalīsies, teica, lai izmēģinot spēkus. Dalībnieks gribēja sevi pārbaudīt un to arī izdarīja. Tā kā apbrīno vien dalībniekus, Tu pat to nespēj........ :D

pirms 2 gadiem, 2018.09.23 19:19

Jana

Es uztveru to, ko redzu, tādas jomas, ko tur rāda, nav graša vērtas. Iemācies diskutēt, tev, acīm redzot . tā ir pieņemama" spēku izmēģināšana", bet, jāsaprot, ka ne visiem.

pirms 2 gadiem, 2018.09.23 20:54

Saimnieks

Ja Tev nav pieņemama" spēku izmēģināšana", tad jāsaprot, ka Tevī nav sacensību gara un Tu esi apaļa nulle......

pirms 2 gadiem, 2018.09.23 23:56

Saimnieks

Un vēl..... Iemācies pati diskutēt, jo ir ļoti nekorekti rakstīt: "tādas jomas, ko tur rāda, nav graša vērtas". Kas, reāli lauku darbi nav ne graša vērti?! Tātad visi lauku darbu darītāji ir idioti?! Varbūt vienkārši no šodienas neej vairs uz veikalu, piemēram, pēc piena, gaļas, olām, maizes! Tev taču tas viss radīsies tavā daudzu grašu vērtajā pilsētas jomā.................. :D

pirms 2 gadiem, 2018.09.24 10:57

gulbenietis

Ļoti labprāt sekoju līdzi visiem tiem šoviem kas nav par iepazīšanās tematiku. Robinsoni, Lauku sēta... super! Nav ko kaunēties, interesanti skatīties!

pirms 2 gadiem, 2018.09.24 16:02

pežulis

Fukājas jau pirmajā sērijā,fui ,ko tik pretīgu var rādīt un skatīties.

pirms 2 gadiem, 2018.09.25 15:44

Tv

Tak neskaties.

pirms 2 gadiem, 2018.09.27 13:30

Kultūra un izklaide