Muzejā - novadnieces Laimas Lupiķes darbu izstāde “Laimas krāsu spēles"

Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejā no 2. līdz 21.novembrim būs apskatāma novadnieces Laimas Lupiķes darbu izstāde “Laimas krāsu spēles”. Izstādes atklāšana notiks 2.novembrī pulksten 17.00. Tajā varēs aplūkot gleznas, tīmekļošanas tehnikā gatavotus dekorus, apģērbus, šalles, lakatiņus un citu.

Savu darbu veidošanai Laima izmantojusi dzijas, zīdu, mežģīnes, audumus, akrila un eļļas krāsas. Viņas darbi jau pabijuši vairākās izstādēs. Tie uzrunā katru, kurš ver mākslinieces mājokļa durvis Madonā, Saules ielā.

“Izstādes iekārtošanas ideja nāca no muzeja darbinieku puses. Viņi izteica vēlmi redzēt visu, ko es daru. Tad nu kādu pusgadu tai gatavojos. Man sanāks apvienot divas izstādes vienā. Dažas gleznas ir tapušas no jauna, ka arī nav rādītas nekur citur. Visvairāk jaunu darbu ir tieši dekori – dziju gleznas. Dažas no tām varēja apskatīt Madonas tautas tēlotājmākslas studijas 40 gadu jubilejas izstādē Madonas kultūras namā. Uz Gulbeni gribu aizvest pilnīgi jaunus un neatrādītus darbus. Izstādē, kā jau krāsu spēlē, būs daudz krāsu. Tās būs arī uz ikdienā lietojamiem vai dekoratīviem priekšmetiem. Aicinu ikvienu ienākt manā krāsu pasaulē!” ielūdz Laima Lupiķe.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide